Dnešní porada byla opět v komorním duchu. Sám na 3, sen mnoha mužů, je ale mou realitou již několik let.

Kdybyste tušily, jak to mám těžké. Bez spojence, bez spřízněné duše stejného pohlaví. Často konfrontován s ženským humorem. Někdy si nejsem jist, jakého pohlaví vlastně jsem. A někdy mám pocit, že ani mé kolegyně si nejsou jisty. Baví se o všem, jako bych na poradě nebyl. Zvlášť ta Stušková brebentí a brebentí, až hanba.

Ale k práci.

Opět jsme pro vás připravili spoustu zajímavých článků (doufáme) a psavých témat (věříme). Kuba se vrací z dovolené a Dana Svobodová na ni odjíždí. Takže příští týden to bude vyrovnané dva na dvě.

K tématům.

V pondělí 8. 8. edituji já, tedy Radek Kříž, a za téma jsme si vybral to, co mám rád. Houbaření. Houbaříte rády, jak houby zpracováváte? A hlavně se těším na fotografie vašich úlovků. Pochlubte se!

V úterý 9. 8. edituje Alexandra Stušková, a ta se těší na problém, který ji často trápí a dle mého trápí většinu žen! Jste dochvilná? Nebo na pár desítkách minut nesejde?

Ve středu 10. 8. bude editovat odpočatý Jakub Kočí. A vybrali jsme mu (abstinentovi, který s tím odmítá jít k doktorovi) téma: Čím se nejlépe osvěžím v létě? U nás jsme to letos ještě moc nepotřebovali, ale třeba ještě pojedete někam do teplých krajin.

Ve čtvrtek 11. 8. Saša Stušková bude mít dle mého soudu velmi zajímavé a diskutabilní téma. Co považujete za normální ve výchově dětí? Koupit jim vše, na co si ukážou? Kde jsou hranice toho, co musí a smějí? A do kolika let věku „dítěte“ je, podle vás, dobré je podporovat (finančně)? K tomuto tématu rád přispěji, protože to, co se v naší společnosti děje, považuji za nebezpečné!

V pátek 12. 8. se, věřím, Jakub Kočí spolu s vámi vyřádí nad jazykovými paskvily. Jak převzatých, tak zkomolených slov a ustálených spojení. Na to se také těším. Komolené češtině 3x ZDAR!

Tak páček, ženušky, těšínkuju se na příští týdeníček.

Snad váš příťa…

Reklama