Hlavní výhra soutěže „Šťastná chvilka“ společnosti PROFI CREDIT zná svou majitelku. Automobil Škoda Fabia si odvezla Zdeňka Neradilová z Vítonic na Olomoucku. V rámci velké soutěže se Stylovou půjčkou, která probíhala od dubna do července 2013, rozdal PROFI CREDIT novým klientům ještě dalších 25 hodnotných cen.

Proficredit

„Nemůžu tomu uvěřit, nikdy jsem nic nevyhrála a to pravidelně sázím. Registrovala jsem se na poslední chvíli, a vůbec jsem nedoufala, že bych zrovna já mohla něco vyhrát a navíc právě auto,“ říká se slzami v očích Zdeňka Neradilová.Radost udělala společnost PROFI CREDIT ještě dalším pětadvaceti klientům. Stačilo, aby si klienti vzali v tomto období u PROFI CREDITU spotřebitelský úvěr a řádně platili splátky. Kromě auta pak mohli jako bonus k půjčce získat smartphony, tablety nebo televizor.

PROFI CREDIT ocenil nejen klienty, ale v rámci motivační soutěže také úvěrové poradce. Vyhráli ti, kteří měli ve svém portfoliu nejvíce zaregistrovaných soutěžících. „ Tentokrát dostane pět nejlepších úvěrových poradců poukaz v hodnotě 10 tisíc korun na nákup v e-shopu Mall.cz,“ upřesňuje marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Společnost PROFI CREDIT  pořádá v rámci kampaně na podporu úvěrových produktů soutěže pro klienty pravidelně. Například vloni mohli zájemci o půjčku v předvánočním období vyhrát každý týden 20 000 korun. „ Chceme motivovat klienty nejen k tomu, aby si u nás brali půjčky, ale také aby je řádně spláceli. To je samozřejmě nezbytnou podmínkou k tomu, aby mohli vyhrávat,“ doplňuje Ondřej Šmakal.

Půjčka na cokoliv do 24 hodin

Proficredit

Nejoblíbenější půjčkou u PROFI CREDITU je zaměstnanecký úvěr. Ten je určen těm, kteří potřebují peníze hned, a u banky neuspějí. Zaměstnanci, důchodci a maminky či otcové na mateřské nebo rodičovské dovolené si můžou půjčit od 10 000 do 166 000 korun. Podmínkou je pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt v České Republice, a pokud klient není dostatečně bonitní, je třeba ručitel.  „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Velkou výhodou je, že půjčka není účelová a klient může peníze použít na cokoliv. Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz.

Proficredit

Reklama