Hned dvě akce připravila na prázdniny pro své klienty úvěrová společnost PROFI CREDIT. Každý, kdo si v období prázdnin vezme půjčku nad 10 000 korun, získá poukázku na pohonné hmoty. Při půjčce nad 30 000 dostanou klienti odměnu 3 000 korun. Akce trvají od 1. července do 31. srpna.

„Chceme zpříjemnit léto jak našim stávajícím klientům, tak těm potenciálním. Cílem akce je motivovat klienty, aby si o prázdninách vzali půjčku od naší společnosti,“ říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. PROFI CREDIT poskytuje v Česku půjčky už více než 15 let a patří mezi pět největších nebankovních společností u nás. K nejoblíbenějším půjčkám patří zaměstnanecký úvěr www.proficredit.cz/pro-obcany/zamestnanecky-uver, který je určen pro zaměstnance, důchodce i rodiče na rodičovské dovolené. V jeho rámci si lidé mohou půjčit 10 000 až 166 000 korun. Zaměstnanecký úvěr vychází vstříc těm, kteří potřebují finance rychle, a banka jim je poskytnout nechce. Klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít, dostanou ji bez poplatku a s minimem dokladů. Na www.proficredit.cz si může každý na přehledné kalkulačce snadno spočítat, kolik nakonec za půjčku zaplatí. PROFI CREDIT neúčtuje žádné skryté poplatky.

Bezstarostné léto na plný plyn

Léto na plný plyn je akce, kdy každý klient, který si vezme u PROFI CREDITu půjčku nad 10 000 korun, získá poukaz od společnosti OMV na pohonné hmoty v hodnotě 500 korun.

Proficredit

O 3 000 korun bezstarostnější léto nabízí PROFI CREDIT každému, kdo si vezme půjčku nad 30 000 korun. Tři tisícovky dostanete zpět hned po zaplacení první splátky.

Proficredit

Více o letní kampani zjistíte na www.proficredit.cz/kampan/

Klub dobrých klientů

V současné době probíhá ještě klientská akce Odměna za doporučení, kde PROFI CREDIT odměňuje částkou 2000 Kč své věrné klienty za doporučení nového klienta. „Pokud stávající klient získá dva nové klienty, odměny mu pokryjí jeho vlastní splátku půjčky. Když bude někdo šikovný a získá více nových klientů, může mít úvěr úplně zadarmo,“ vysvětluje Ondřej Lokvenc.  Více se o akci dozvíte na www.proficredit.cznebo na www.odmenaprovas.cz.

Kromě těchto akcí připravuje společnost i Klub dobrých klientů. Tento klub bude sdružovat věrné zákazníky a nabídne jim celou řadu výhod. Hlavní výhodou je rychlejší vyplacení úvěru s minimálním množstvím dokladů. „Členům Klubu dobrých klientů garantujeme také výhodnější podmínky při vyřizování dalších půjček, samozřejmostí bude věrnostní zákaznická telefonní linka s profesionálním operátorem pouze pro členy klubu a jako bonus od nás každý dostane personalizovaný dárek,“ popisuje výhody klubu ředitel marketingu PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. Klub loajálních klientů spustí PROFI CREDIT už brzy ve všech zemích, kde působí. Společnost do konce roku chystá ještě další zajímavé klientské akce a novinky v produktovém portfoliu.

Profi Credit

Reklama