Hledáte do kuchyně praktického pomocníka, ale na velkého kuchyňského robota nemáte místo? Pořiďte si nový ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch a pozvedněte Vaše kuchařské kreace na zcela novou úroveň.

MaxoMixx

Většina domácností včetně rodin s malými dětmi se v kuchyni jen těžko obejde bez kvalitního ponorného mixéru, díky kterému lze připravit nejrůznější druhy pokrmů a nápojů - od polévek a koktejlů po pyré nebo kaše. Nejnovějším přírůstkem do rodiny těchto spotřebičů je ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch s výkonem až 800 wattů, který přinese profesionální výsledky při přípravě jídla pouhým stiskem tlačítka a díky širokému příslušenství umožní míchat, krájet, sekat, krouhat, mixovat, nebo třeba i hnětat…

Mixovací systém zajišťující perfektní výsledky

MaxoMixx

Inovativní design vnitřku mixovací hlavy, která je rozdělena speciálními lopatkami do tří sekcí a jejíž struktura se podobá povrchu golfového míčku, umožňuje dokonale promíchat všechny ingredience, jelikož přivádí přísady přímo na rotující čtyřbřitou čepel QuattroBlade Pro. Nůž QuattroBlade Pro z nerezové oceli se čtyřmi čepelemi se pak postará o perfektní proces promixování, a vy se tak můžete radovat z rychle a jednoduše nakrájené zeleniny nebo důkladně promíchaných omáček, polévek a koktejlů. MaxoMixx se navíc nepřisává ke dnu nádoby natolik, jak je u ponorných mixérů běžné, a práce s ním je tak ještě pohodlnější.

Ergonomie a výkon

Ponorný mixér MaxoMixx, jehož tichý a výkonný motor disponuje příkonem až 800 wattů, nabízí možnost nastavení otáček ve dvanácti rychlostech. Kromě toho je k dispozici také extra turbo tlačítko, které bez ohledu na základní nastavenou rychlost okamžitě zvýší výkon spotřebiče na maximum. Všechny ovládací prvky jsou snadno přístupné, dostatečně velké a jednoduše ovladatelné. Díky ergonomickému tvaru a protiskluzovému povrchu SoftTouch padne rukojeť nového ponorného mixéru příjemně do ruky, a se spotřebičem se tak obzvlášť dobře manipuluje.

MaxoMixx

Pevnost a odolnost

Ponorný mixér MaxoMixx dokáže vykouzlit profesionální výsledky při přípravě jídla a díky nadčasovému designu kombinujícímu vysoce kvalitní nerezovou ocel a matný černý protiskluzový povrch je potěšením i pro oči. Díky kvalitní nerezové oceli, ze které je vyrobeno tělo a mixovací noha spotřebiče, může být ponorný mixér MaxoMixx použit přímo v horkém hrnci (do max. 80 °C), aniž byste se museli bát, že spotřebič poškodíte. Jelikož nerezová ocel odolává zabarvení, bude spotřebič vypadat dobře po celou dobu své životnosti.

Tak flexibilní a všestranný, jak si přejete

Prostřednictvím komplexního sortimentu kvalitního příslušenství, které lze v okamžiku snadno vyměnit pomocí patentovaného vysunovacího mechanismu, je v podstatě možné přeměnit ponorný mixér MaxoMixx v malého kuchyňského robota. S tímto příslušenstvím, které je dostupné v závislosti na konkrétním modelu spotřebiče, dokáže ponorný mixér MaxoMixx míchat, krájet, sekat, krouhat, mixovat, nebo třeba hnětat, a je proto tak flexibilní, jak by jen očekával každý profesionální kuchař.

Také Vás NOVINKA společnosti Bosch zaujala? Líbí se Vám ponorný mixér MaxoMixx? Pak newváhejte a zapojte se do soutěže, ve které jedna z Vás tohoto skvělého pomocníka do kuchyně vyhraje! Soutěž probíhá ZDE

MaxoMixx

Ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch je na českém trhu dostupný od dubna 2014.

 

Reklama