Nový Syoss bez silikonů - odlehčená péče pro vlasy plné objemu

Každý typ vlasů vyžaduje odlišnou péči. Proto nyní značka Syoss uvádí na trh dvě zbrusu nové řady produktů, jejichž složení neobsahuje silikon. Vlasům poskytnou profesionální, účinnou péči a přitom nezanechávají žádné zbytky, které by je zatěžovaly. Řada Syoss bez silikonů Repair & Fullness navrací poškozeným vlasům objem a řada Syoss bez silikonů Color & Volume kromě toho současně fixuje v barvených vlasech barevné pigmenty, pečuje o melírované vlasy a chrání barvu před vyblednutím. A výsledek? Nadýchané, zdravě vypadající a lesklé vlasy jako ze salonu.

Najít pro vlasy ten správný pečující přípravek není vůbec jednoduché. Potřebujeme produkty, jež o vlasy pečují, ale zároveň je nezatěžují. A tak nám často nezbude nic jiného, než přistoupit na kompromis. Nyní je tu řešení. Inovativní složení nové řady Syoss bez silikonů poskytne vašim vlasům optimální a odlehčenou péči. Receptura neobsahuje žádné silikony, které na vlasech zanechávají stopy a mohou tak způsobit jejich zplihnutí. Produkty nové řady vyvinuli a testovali kadeřníci a stylisté.

Co jsou silikony? Jde o syntetické sloučeniny, které jsou velmi rozšířeny v přípravcích vlasové péče a stylingu. Silikony potáhnou vlas tenkou vrstvou, která uhlazuje povrch, a tím usnadňuje rozčesávání a dodává lesk.

 Poškozují silikony vlasy? Nelze tvrdit, že silikony vlasy poškozují. Kromě toho, že určité typy vlasů zatěžují, nepůsobí žádné problémy. Mylný názor, že silikony vlasům škodí, pochází z 80. a 90. let. Tehdy mnoho výrobců používalo ve svých produktech nadměrné množství mnohdy nekvalitních silikonů, které se obtížně vymývaly.
Výhodou produktů bez silikonů v současnosti je fakt, že vlasy méně zatěžují a poskytují jim tzv. „lehkou“ péči.

Novinka Syoss bez silikonů je obzvláště vhodná pro jemné vlasy, které mají po umytí běžnými šampony tendenci zplihnout. Nová řada šamponů, balzámů a pečujících přípravků existuje ve dvou variantách: Syoss Color & Volume a Syoss Repair & Fullness.

Syoss bez silikonů Color & Volume

Syoss bez silikonů

Šampon a balzám této řady poskytují speciální péči barveným a melírovaným vlasům. Jejich složení fixuje ve vlasech barevné pigmenty, čímž chrání barvu vlasů před vyblednutím. Navíc vlasům zajišťuje dlouhotrvající a intenzivní lesk. A to vše bez jakýchkoliv zatěžujících zbytků silikonů - pro nadýchané vlasy se zářivými barvami a leskem jako od kadeřníka.

Stylisté doporučují používat tento šampon stejným způsobem jako jakýkoliv běžný šampon. Nanést přiměřené množství na mokré vlasy, důkladně vmasírovat a poté opláchnout. Balzám lze vmasírovat do mokrých vlasů a posléze opláchnout - pro špičkovou lehkou péči, zářivé barvy a objem.

Portfolio produktů řady Syoss bez silikonů Color & Volume:

  • Šampon Syoss bez silikonů Color & Volume - DMOC 119,90 Kč
  • Balzám Syoss bez silikonů Color & Volume - DMOC 119,90 Kč

Syoss bez silikonů Repair & Fullness

Syoss bez silikonů

Šampon, balzám a kúra z této produktové řady poskytují poškozeným vlasům intenzivní regeneraci. Vlasy vypadají po jejich použití zdravě, a zároveň jsou poddajné a plné objemu. Lidé trpící plihnoucími vlasy, si nyní mohou dopřát účesy podle nejnovějších hvězdných trendů a užít si nádherný pocit z nadýchaných a silných vlasů.

Nové řady bez obsahu silikonů budou k dostání v atraktivních průhledných obalech, jejichž design odráží lehkost nové profesionální řady Syoss. Tato inovativní kolekce je také obohacena o skvělou čerstvou a vzdušnou vůní. Díky ní vlasy voní stejně úžasně, jako vypadají.

Nová receptura bez obsahu silikonů od značky Syoss se na pultech obchodů objeví v březnu. Jde o žhavou novinku značky Syoss, která představuje výběr přípravků vlasové péče vyvinutých ve spolupráci s kadeřníky. Stačí si jen vybrat a také vašim vlasům se může dostat profesionální kvality a intenzivní péče za přijatelnou cenu.

Portfolio produktů řady Syoss bez silikonů Repair & Fullness:

  • Šampon Syoss bez silikonů Repair & Fullness - DMOC 119,90 Kč
  • Balzám Syoss bez silikonů Repair & Fullness - DMOC 119,90 Kč
  • Kúra Syoss bez silikonů Repair & Fullness - DMOC 119,90 Kč
Reklama