zubÚsměv je mocná zbraň, ale pokud jsou naše zuby zažloutlé, můžeme se smát jak o život, nebude nám to nic platné. Společnost Hellerdent představuje nové Bělící pero White & Go, které přináší do maloobchodního prodeje možnost profesionálního vybělení zubů až o čtyři odstíny. Zároveň má antibakteriální účinky a poskytuje prevenci proti paradentóze. To vše s viditelnými výsledky již po 2-4 dnech používání.

Mezi nejběžnější důvody zabarvení zubů patří nejen přirozený proces stárnutí, ale také konzumace nebo užívání zabarvovacích látek, jako je káva, čaj, cola, tabák, červené víno nebo také některé léky. Nové Bělicí pero White & Go představuje profesionální bělící přípravek na zuby a bylo vyvinuto na základě nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie bělení zubů. Je vhodné jak pro normální, tak i citlivé zuby. Kromě bělení povrchu si bez problémů poradí i s těsnými prostory mezi zuby a mezerami.

Jednoduchá aplikace

Nové Bělicí pero White & Go přináší velmi jednoduchou aplikaci. Nejprve zuby lehce osušte, přičemž pro nejlepší výsledek se zaměřte na 8-10 zubů horní i dolní čelisti. Za pomoci pera naneste na zuby slabou vrstvičku gelu a nechejte jej cca 1 minutu zaschnout. Následující proces bělení trvá zhruba 20 - 30 minut, během kterých se můžete věnovat běžným aktivitám kromě jídla a pití. Po uplynutí této doby gel ze zubů očistěte za pomoci zubního kartáčku. Používejte 1x denně po dobu 14 dnů, nebo do vypotřebování.

Bělicí procedura

Během bělicí procedury s Bělicím perem White & Go dochází k uvolňování aktivního kyslíku, který se dostane do sklovinových mikrodrážek a vybělí zabarvené části. Aktivní kyslík neporušuje strukturu skloviny, pouze zesvětluje zabarvené části. Rozsáhlý průzkum a klinické studie prokázaly, že bělení zubů za pomoci aktivního kyslíku je bezpečná zubní a estetická procedura.

V České republice je nové Bělicí pero White & Go (5 ml) společnosti Hellerdent k dostání od června v lékárnách a prodejní síti Schlecker, přičemž jeho distribuci na trh zajišťuje společnost CYNDIcate AK s. r.o. Jeho orientační maloobchodní cena je 450 Kč.

Reklama