Již 16 výrobků společnosti NUNA získalo prestižní titul v jedné z nejstarších soutěží na světě, jejíž existence se datuje do roku 1955. Čeští spotřebitelé mohou prémiové kočárky, sedačky, sedátka a další produkty značky NUNA už léta nakupovat díky společnosti Babypoint, která je k nám dováží.

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Skladnému kočárku NUNA MIXX next  zajedou kola jak při startu letadla

5f5634f629ab0obrazek.pngDo obchodu, na vlak, na hřiště, pro rychlé projížďky i  pro cesty na víkend (a také vše mezi tím) – tam všude se uplatní univerzální kočárek NUNA MIXX next. Na jeho konstrukci nasadíte autosedačku (s přiloženými adaptéry), hlubokou korbu i lehoučkou sportovní nástavbu, kterou můžete vozit po i proti směru. Kočárek NUNA MIXX next je jedním z nejskladnějších kombinovaných kočárků, snadno ho složíte i s nasazenou sportovní nástavbou a uděláte z něj malý kufřík, který můžete snadno přepravovat i tažením za rukojeť. Výsledný formát ještě zmenšilo vylepšení v podobě zadních kol, která automaticky zajíždějí při skládání, jako když startuje letadlo a zasouvá podvozek. Reprezentativní vzhled kočárku NUNA MIXX next zvyšuje rukojeť a madlo potažené kůží s ručním prošíváním, látky s příměsí bambusu nebo prodyšné síťované sezení. Dokonce si můžete vybrat, zda zvolíte prodyšné síťované sezení pro horké dny, či polstrovanou a uzavřenou variantu pro chladnější počasí. Kočárek má spoustu místa pro věci každodenní potřeby, díky skvělé manévrovatelnosti si vystačíte při tlačení s jednou rukou.
5f56350f869f8obrazek.png
Kočárek NUNA Mixx next je k dostání ve třech barvách za orientační cenu 18.150,- Kč.

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Kočárek NUNA Triv má upravené sezení podle počasí
5f5635388d9cdobrazek.png
Tento plně vybavený kompaktní kočárek je perfektním partnerem pro městské prostředí i vyznavače letecké přepravy. Kočárek NUNA Triv nabízí plnohodnotné sezení a kompatibilitu, ke kterým ale přidává i úžasnou skladnost. Složíte ho nejen se sportovní nástavbou nasazenou po i proti směru jízdy, ale i s unikátním kruhovým adaptérem, což žádný jiný kočárek zatím neuměl. Rozměry po složení jsou velmi kompaktní a vejdou se i do malého zavazadlového prostoru v letadle/autě?. Výbava kočárku NUNA Triv pro děti od narození do 22 kg je bohatá, z luxusních prvků lze jmenovat vložku z vlny Merino, dvojici adaptérů na autosedačku, letní prodyšné sezení, luxusní koženou rukojeť a madlo, to vše precizně zpracované. I tento kočárek nabízí sezení pro každé počasí, prodyšné síťovaní pro horké dny a polstrovanou a uzavřenou variantu pro nižší teploty.
5f56355306777obrazek.png
Kočárek NUNA Triv je k dostání ve dvou barvách za orientační cenu 17.050,- Kč.

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Nosítko NUNA CUDL je bezpečnou náručí pro dítě
5f56357242aedobrazek.png
V náručí i na zádech, čelem i zády k rodiči. V těchto čtyřech polohách můžete v nosítku NUNA Cudl přepravovat své dítě od jeho narození do 16 kg (cca tři roky). Nosítko NUNA CUDL umožňuje držet dítě v bezpečném náručí, přitom mít volné ruce pro druhou ratolest nebo tašku s nákupem. Nosítko NUNA Cudl je z prodyšné síťované látky a špičkových materiálů certifikovaných dle Oeko-Tex®. K základní výbavě patří magnetické spony, které zajišťují snadné a bezpečné připoutání popruhů, bryndáček z přírodní bavlny, clona pro zastínění miminka před sluncem, oporu hlavičky a krku, vložku pro novorozená miminka, i boční kapsy. Nosítko nabízí čtyři možnosti nošení – čelem k rodiči s vložkou pro novorozence nebo bez pro větší dítě vložky, směrem ven (tato poloha je doporučena až od věku 6 měsíců), nebo ho můžeme využít k nošení na zádech (pro děti starší 9 měsíců). Nosítko zajišťuje zdravou polohu pro dítě ve všech variantách nošení, což potvrzuje mezinárodní instituce International Hip Dysplasia Institute.
5f56358e4a392obrazek.png
Nosítko NUNA Cudl je k dostání ve čtyřech barevných provedeních za orientační cenu 4.350,- Kč.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na nunababy.com, babypoint.cz, Facebook NUNA a Instagram Nuna.
5f5635af22d4cobrazek.png

Reklama