overal marina

Čeká nás tropický víkend, a stále si můžeme užívat letních šatů. Jejich sezona se pomalu chýlí ke konci, ale než je odložíte k zimnímu spánku, zkuste popřemýšlet, jak je nosit dál. Víme, jak a s čím je kombinovat, aby vám nebyla zima a vypadaly jste stále skvěle.

Šaty a topy na ramínka nebo dokonce overaly patřily v horkých dnech k nejoblíbenějším kouskům. Ale jejich „život“ uteče stejně rychle jako léto. Přes den, když vyleze slunce, bychom je ještě užily, ale studená rána a večery nás už od nich odrazují.

Pokud je vám líto, že jste si letních šatů málo užila, máme pro vás dobrou zprávu. Noste je dál. Kombinace typicky letních materiálů a vzorů s „teplejšími“ svršky je pro období babího léta typická a navíc velmi trendy.

Zkuste tričko

Chybu neuděláte s bílým, oblečené pod ramínkovými šaty vypadá skvěle.

saty mango

...ale i barevně sladěné tričko s dlouhým či tříčtvrtečním rukávem.

overal mango

V chladnějších dnech vyzkoušejte kombinaci s tenkým rolákem, který opět přichází do módy.

Tato kombinace je velmi módní, ale zřejmě nebude vyhovovat každé ženě.

Sázka na sako

Další variantou je poněkud konzervativnější, o to elegantnější sáčko. Přes letní šaty zvolte sako z lehčích materiálů, jako je bavlna, len, nebo hedvábí. Tvíd, samet a vlna by v kombinaci s letními materiály působily příliš těžkopádně.

sako mango

Ty si nechte na pozdější období.

Džíska, bomber a parka

Mladší generace bez těchto bundiček nedá ránu a dělá dobře. Džínovina si s éterickými materiály letních šatů dokonale rozumí. Ale jak vidíte na obrázku, dobře doplní i šaty s metalickým leskem.

dziska mango

Bomber se dobře doplňuje s úpletovými pruhovanými šaty.

bomber

Kardigan a lehký kabátek

Neboli propínací svetřík je doslova klasikou a netřeba zdůrazňovat, že sluší všem generacím. Další variantou je lehký úpletový kabátek, který se dá nosit volně, nebo přepásaný, jak vidíte na obrázku.

tunika marina

Velmi stylově vypadá jen tak přehozený přes ramena, ale kdo by se s tím rozčiloval, že?

Košile a tunika

marina rinaldi

S podzimními kolekcemi zase přichází ke slovu a dá se využít i jako doplněk k letním šatům. K barevným a vzorovaným bude vypadat skvěle čistě bílá, k jednobarevným zkuste károvanou. Tato kombinace působí velmi ležérně a sportovně.

A co si obout místo páskových sandálků?

Od nohou se nejsnáze nastydne, takže na to myslete a vyměňte sandálky za balerínky, tenisky, nebo letní kozačky.

Ilustrační foto: Facebook Marina Rinaldi, Mango a Zara

Reklama