Vážení přátelé,

prodlužte si léto s našimi leteckými zájezdy na měsíc září.

hotelJako last minute nabídku týdne s odlety v úterý a v sobotu od 3. do 20. září bychom Vám rádi představili hotel Hotasa Santa Fé ***, Mallorca, ve kterém je možné ubytování s polopenzí na týden již od 11.990 Kč za osobu.

Hotel je umístěn přímo na dlouhé písečné pláži Ca'n Picafort, od centra vzdálen jen cca. 300 m. V hotelu se nachází velká vstupní hala s recepcí a možností posezení, výtah, nekuřácká hotelová restaurace s výhledem na moře, TV místnost, internetový koutek, společenská místnost s barem, terasa u pláže. Pokoje jsou klimatizované a útulně zařízené. Před hotelem je malá hotelová pláž s lehátky a slunečníky za poplatek. Jednou týdně je pořádán večerní program.

last minute - odlety 21. a 28. září

Egypt / Hurghada

**** Club Aladdin Beach Resort

týden all inclusive od 13.790 Kč za osobu

hotelHotel leží na jednom z nejkrásnějších úseků pláže s korálovým útesem dlouhým 200 m, přímo na vlastní hotelové pláži, asi 15 km jižně od Hurghady. V krásné velké zahradě jsou dva bazény se sluneční terasou a snackbarem. Lehátka, osušky a slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma.V ceně pobytu je tenis, stolní tenis, fitness, fotbal, basketbal, volejbal, animační a zábavní programy, miniklub pro děti od 4-12 let

last minute - odlety 5. a 9. září

Bulharsko / Slunečné pobřeží

hotel**** Hotel Alba

týden s polopenzí od 9.470 Kč za osobu

Hotel se nachází přímo ve městě, jen 50 m od pláže s jemným pískem, v blízkosti možnosti nákupů a zábavy. Pokoje jsou klimatizované, příjemně a komfortně zařízené. V zahradě je k dispozici bazén, pool-/ snackbar, dětský bazén a hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. V ceně pobytu je fitness, za poplatek kulečník a masáže.

last minute - ve středu 14. září - 5. října

Řecko / Kréta

hotel**+ Hotel Fereniki

týden s polopenzí od 10.230 Kč za osobu

Hotel je umístěn na okraji města Georgioupolis, přímo na píšečné pláži, do centra města s možnostmi nákupů a zábavy přibližně 300 m. Ve venkovním areálu se nachází 5 sladkovodních bazénů, pool-/ snackbar a sluneční terasa s lehátky a slunečníky v ceně. Pro děti je k dispozici samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

last minute - ve středu 14. září - 5. října

Řecko / Rhodos

hotel*** Princess Flora

týden all inclusive od 10.890 Kč za osobu

Hotel leží na okraji rekreační oblasti Kalithea, k písečno-oblázkové pláži města Agia Marina 250 m, k hlavní pláži Kalithea 1,8 km. V zahradě se nachází bazén se sluneční terasou, travnatá louka s lehátky a slunečníky (v ceně), částečně zastřešená terasa k posezení s pool-/ snackbarem. 2x týdně je pořádána diskotéka, živá hudba.

last minute - ve středu 14. - 21. září

Řecko / Zakynthos

hotel*** Hotel Tsilivi Beach

týden all inclusive od 15.050 Kč za osobu

Hotel se nachází na klidném místě přímo na písečné pláži Tsilivi, v blízkosti taveren a možností nákupů a zábavy. Město Zakynthos je vzdáleno 7 km. V udržované zahradě je restaurace, 3 bazény, 2 pool-/ snackbary. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, na pláži za poplatek. V ceně je k dispozici kulečník, stolní tenis, šipky, jacuzzi, vodní pólo, volejbal.

billa

Reklama