A je to tady! Nové říjnové příchutě Bubbleology s jistotou zaženou první podzimní chmury a nabijí vás energií. Základem všech drinků z nové limitované edice je čerstvý zelený jasmínový čaj, který vám doplní tolik potřebné antioxidanty a originální ovocné kombinace potěší vaše smysly.

„Nová limitovaná edice plně vychází z přání naších zákazníků. Především pak pokračování mezi zákazníky tolik oblíbeného PINKY JOY, který jsme pro tento měsíc připravili v mléčné variantě. EXOTIC MELON a APPLE-COLADA přivítají ti, kteří si chtějí udržet prázdninovou náladu co nejdéle“, říká Jaroslav Bartoušek, hlavní technolog chuti v Bubbleology.

Bubble tea

EXOTIC MELON – Znáte malý zelený meloun cantaloupe? Jeho oranžová dužina je příjemně měkká, sladká a velmi aromatická. Může vám připomínat sladkou karotku a mango. Vychutnejte si tuto příchuť v harmonii s jasmínovým zeleným čajem a mixem ovocných praskacích kuliček!

PINKY JOY VOL. II. –  Kombinace bílé broskve, limetky, ananasu ve spojení s červeným ovocem. To je Pinky Joy. Tuto sladce ovocnou příchuť si tentokrát můžete užít v mléčné variantě a s tapiokovými kuličkami.

APPLE-COLADA – vyzkoušejte naši originální variaci na oblíbenou Piňa coladu! Kokos a ananas zůstává, o neotřelou ovocnou chuť se ovšem postará šťavnaté zelené jablko. Užijte si jemně sladkou kombinaci s kokosovou příchutí doplněnou skvělým ananasovým želé!

Bubbleology na český trh přináší moderní verzi čaje pro všechny věkové kategorie. Originální londýnské bubble tea od Bubbleology je široká škála ochucených ovocných a mléčných čajů, které Vám dodají energii a v těchto parných letních dnech vás také dokonale osvěží. Díky unikátnímu způsobu balení se nemusíte bát, že by se vám čaj rozlil. Tuto rychle rostoucí značku najdete již na 22 místech po celé České republice a na 14 na Slovensku. Sledovat nás můžete na fecebooku a instagramu. Mixuj a bav se!

Více inspirace najdete na stránkách www.bubbleology.cz

bubbleology

Reklama