Prodlužování vlasů evropskými vůasy. Vlasy od EZ-HAIR jsou oblíbené po celém světě a získávají si stále nové, nadšené klienty. Hlavním důvodem ke spokojeností je především to, že tyto vlasy jsou výhradně z ruských přírodních lidských vlasů.

Nyní nově evropskými vlasy

Bomton

Evropskému zákazníkovi tak svou kvalitou a materiálem nejvíc odpovídají a působí zcela přirozeně. Tato firma se specializuje na nejkvalitnější vlasy, které nebyly nikdy barvené, ani poškozené tvalou. Tím, že nejsou nijak chemicky upravované, jsou zárukou pro dlouhodobou kvalitu a trvanlivost - vydrží až 5 výměn a něco okolo jednoho roku nošení. Nezáleží ani na tom, zda jsou vaše vlasy vlnité, nebo rovné, ani jaký odstín mají, ez-hair má na výběr ze široké škály, navíc v délkách 40, 50 a 60 cm s možností dodání na objednávku i vlasů delších. Zakončení těchto pramenů je buďto klasické U-Keratine, nebo I-micro ring.

Micro ring je mezi technikami připojování vlasů považována za nejméně zjistitelnou (viditelnou) a nejdrobnější způsob připojení, který je na dnešním trhu doposud nabízen. Vzhledem k tomu, že prameny se k přirozenému vlasu připojují zastudena a nepoužívají se žádná lepidla nebo jiné chemické přípravky, nedochází k poškozování vašich vlasů, a je tak vhodná pro každý typ vlasu. Prodloužení touto formou by mělo vydržet něco okolo 3 až 4 měsíců, pak je zapotřebí spoje dotáhnout, přepojit nebo odstranit. Měděné kroužky (micro rings) jsou k dispozici v různých barvách, které jsou navíc obalené plastovou vrstvou imitující velké množství odstínů vlasů, tím zaručují přirozené splynutí s vlasy, některé kroužky jsou navíc, pro maximální přiléhavost, z vnitřní strany vyplněné silikonem. Je-li tato metoda bezpečně uzavřená, prameny nepovolí ani při nejnáročnější úpravě. Největší výhodou prodlužování s micro ring zůstává, že vlas může růst přirozeně a nedochází k jeho poškození a prodloužené vlasy budou navíc po celou dobu vypadat přirozeně.