Krásné počasí přímo vybízí k návštěvě velkoměst. Dnes je snadné koupit letenku, zajistit si ubytování a prostě letět. Ještě jednodušší a hlavně bezpečnější je využít nabídku některé z renomovaných cestovních kanceláří, které kompletně zajistí cestu, ubytování i program (například naše partnerská CK ITS Billa Travel).

Nemusíte nic rozsáhle plánovat, když vám zbude čas, tak jen tak vyrazit s malým kufrem do světa historických měst za památkami, romantikou, večerními procházkami a výtečnými pokrmy… Líbí se vám takové cestování? Pokud ano, nabízíme vám skvělé tipy na pět oblíbených historických měst, které musíte vidět!

Tipy na ubytování máme pro vás od cestovní kanceláře ITS Billa Travel, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Zajistí vám cestu i ubytování, takže budete mít vše bez starostí. V ceně zájezdu je vždy je letecká doprava a transfer, ubytování na 3 noci ve 3* nebo 4* hotelu se snídaní, program s českým průvodcem, k dispozici je nabídka fakultativních výletů.

Více o nabídce tzv. eurovíkendů najdete na této stránce: http://www.itsbilla.cz/eurovikendy/

Které evropské metropole vám chceme doporučit? Ty nejkrásnější!

  • Barcelona

Its Billa

Barcelona je hlavní město Katalánska a současně i hlavní město stejnojmenné provincie. Leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Barcelona je dnes moderní velkoměsto, které je nejen nejvýznamnějším španělským přístavem a největším obchodním a průmyslovým centrem země, ale i město s nesmírnou tvůrčí energií a kulturním zázemím. V moderní době je známá originálními architektonickými stavbami Antonia Gaudího.

Vyrazte do Gaudího Barcelony s ITS Billa Travel a užijte si toto krásné město! Bližší informace najdete zde: http://www.itsbilla.cz/zajezdy/barcelona-1/gaudiho-barcelona/

  • Madrid

Its Billa

Španělská metropole je městem mnoha tváří. Má svého jedinečného ducha, který každého uchvátí. Je ideální destinací pro výlet na prodloužený víkend. Najdete zde rušné ulice, jako například tepnu Gran Via, ale také krásné historické centrum, které je překvapivě klidné a hýří nádhernou architekturou. Město je oblíbené mezi turisty, ale i kvůli velkým vedrům, které zde v létě panují, jich tady nenajdete tolik, jako například v Barceloně. Mnoho turistů sem rovněž vyráží za nákupy nebo navštívit zápas slavného fotbalového klubu Real.

Leťte do Madridu a nechte se unést památkami a nádhernou architekturou! Nabídku termínů najdete na tomto odkazu: http://www.itsbilla.cz/zajezdy/madrid/metropole-madrid/

  • Paříž

Its Billa

Milujete romantiku? Pak zamiřte do nejromantičtějšího města Evropy! Paříž je město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmě módy. Prodávají se tu nejlepší značky, jako například Dior, Chanel, Louis Vuitton a mnoho dalších. V Paříži najdete snad vše, co hledáte a po čem toužíte. Od luxusních butiků a nákupních center, přes romantická místa, výtečné restaurace, zakouřené hospůdky, až po známé historické stavby, proslulé pařížské uličky, kluby, divadla. Je hlavním a největším městem Francie a bezesporu také nejkrásnějším městem této země.

Využijte nabídku ITS Billa Travel a užívejte si romantiku plnými doušky! Bližší informace si přečtěte zde: http://www.itsbilla.cz/zajezdy/pariz/pariz-romanticka/

  • Řím

Its Billa

Je rájem památek a nákupů, centrem italské módy! Ve starověku byl nazývaný věčným městem, půl druhého tisíciletí středem Evropy a dějištěm významných historických událostí. Byl prvním velkoměstem v dnešním smyslu slova, metropolí Římské říše a později světské moci papežů. Římané byli obzvláště nadanými staviteli a zanechali dědictví, které zčásti přetrvalo staletí až dodnes. Město je výstavou architektury a sochařství. Pokud vás unaví památky, podívejte se do vyhlášených butiků nebo si dojděte na večeři při svíčkách! Řím je prostě nádherný!

Také do Říma můžete vyrazit s cestovní kanceláři ITS BILLA TRAVEL, se kterou spolupracujeme. Zde najdete přehled volných termínu: http://www.itsbilla.cz/zajezdy/rim/monumentalni-rim/

  • Istanbul

Its Billa

Istanbul, Konstantinopolis nebo chcete-li Cařihrad, se může pochlubit velmi bohatou historií, která má své kořeny až někdy v 7. století před Kristem. Město rozkládající se na obou březích Bosporu vás uchvátí starými uličkami se spoustou krámků se vším možným, moderními stavbami i historickými památkami. Když budete v Istanbulu, neměli byste vynechat návštěvu bazaru, ale možná uděláte lépe, když se vyhnete nejvykřičenějším „turistickým“ místům a zanoříte se do malých uliček ve starém městě. Tam teprve najdete tu pravou atmosféru Turecka.

Pokud chcete poznat svět orientu v tomto kosmopolitním městě, můžete se spolehnout na cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL: http://www.itsbilla.cz/zajezdy/istanbul/orientalni-istanbul/

Its Billa

Navštívili jste některé z měst? Plánujete návštěvu jednoho z nich? Napište nám o tom!

Reklama