Září je již tradičně věnován biopotravinám. Společnost BILLA Česká republika u této příležitosti připravila pro své zákazníky několik novinek ve svém sortimentu bio produktů NAŠE BIO. Navíc ve vybraných prodejnách BILLA budou od 3. do 15. září probíhat ochutnávky produktů NAŠE BIO. Zákazníci naleznou ucelený sortiment bio výrobků ve všech 207 prodejnách BILLA v České republice celoročně.

BILLA

Zákazníci se zájmem o zdravý životní styl v prodejnách BILLA vždy nakoupí vše potřebné pro stravování v bio kvalitě. Ucelený sortiment výrobků vlastní produktové řady NAŠE BIO zahrnuje základní suroviny na vaření a pečení, velký výběr mléčných výrobků a čerstvých potravin včetně masa a uzenin, zeleninu a ovoce, sladké a slané pochutiny, džemy, ale třeba i kávu a čaj. V září 2014 BILLA rozšíří svůj sortiment značky NAŠE BIO o jogurtové mléko s meruňkovou příchutí, nehomogenizované plnotučné mléko, polotučné mléko a smetanový jogurt.

Bio produkty se v dnešní době stávají neodmyslitelnou součástí moderního životního stylu, založeného na zdraví a udržitelném rozvoji. Při pěstování a zpracování bio potravin se dodržují přísná pravidla a normy. Nesmějí se používat pesticidy, umělá hnojiva a geneticky upravené organismy, dále pak syntetická barviva, aromatické a konzervační látky. Všechny zásady jsou přísně kontrolovány.

„Mezi našimi zákazníky pozorujeme rostoucí zájem o biopotraviny. I do České republiky totiž stále silněji proniká fenomén takzvané kreativní spotřeby. Kreativní spotřeba je postavena na aktivním a uvědomělém nákupním chování spotřebitelů. Lidé si uvědomují, že upřednostněním bio produktů přispívají k pozitivním změnám ve společnosti a k ochraně prostředí, ve kterém žijí,“ vysvětluje Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA Česká republika.

BILLA

Zboží pod značkou NAŠE BIO do prodejen BILLA dodávají zejména čeští výrobci a zemědělci. „Jsem hrdý na to, že BILLA podporuje českou výrobu. Jsme si vědomi toho, že česká produkce je důležitá, neboť vytváří nová pracovní místa pro obyvatele této země. Z toho důvodu chceme zákazníkům nabízet stále více potravin českého původu. Do roku 2015 bychom podíl českého zboží rádi navýšili na 75 procent,“ říká Jaroslaw Szczypka.

Ochutnávky produktů z řady NAŠE BIO budou probíhat také u stánku Agrární komory ČR na výstavě Země živitelka, již tradičně se odehrávající na výstavišti v Českých Budějovicích. Ochutnávky budou probíhat v neděli 31. srpna v časech 10:00 – 11:00 a 14:00 – 15:00.

BILLA je dlouhodobým partnerem Agrární komory České republiky. Toto partnerství je jedním ze způsobů podpory českých dodavatelů. Těm BILLA usnadňuje vstup do svých prodejen v České republice – například jim umožňuje jejich produkty zásobovat pouze prodejny v  regionu, kde působí.

Seznam prodejen BILLA a časy ochutnávek sortimentu bio výrobků pod privátní značkou NAŠE BIO jsou k dispozici ZDE

BILLA

Reklama