Ne nadarmo se říká, že život je boj. Vždy si připraví něco, na co nejsme připravení. Je tak na každém z nás, jak se s danou situací popere. Veronice osud připravil ošklivou ránu. Zemřel jí otec a rodina se dostala do velkých problémů. Nezbylo ji nic jiného, než začít prodávat své tělo.

Veronika je studentkou vysoké školy. Ještě před rokem měla báječný život, který si užívala. Vše se ale během jednoho pochmurného večera změnilo. Veroničini rodiče měli nehodu, při které otec přišel o život, a matka byla těžce zraněná. Musela se několik měsíců starat o malého bratra a nemocnou babičku. Ač se její máma uzdravila, byla i nadále hlavou rodiny. „Mamka zůstala invalidní, přišla o práci a dluhy se začaly navyšovat. V rodině nebyl nikdo, kdo by pořádně vydělával. Já jsem sice chodila na brigády, ale nestačilo to.“ Právě dluhy dotlačily Verču do práce, která se jí příčila. „Holky, které se prodávají, jsem nechápala. Vždy jsem si říkala, že existuje i jiné řešení. Teď k nim patřím. Ironie, že?“

Sex

Začala si po večerech přivydělávat jako tanečnice. Netrvalo dlouho a stala se z ní společnice. „Když jsem jednou odcházela z podniku, kde jsem tančila, počkal si na mě jeden muž a dal mi velmi zajímavou nabídku. Moc dlouho jsem neváhala a přijala ji. Nebylo to tak hrozné. Byl milý, pozorný a ani nebyl ošklivý,“ líčí Verča. Nyní už má svou klientelu a dostatečný finanční obnos na chod rodiny i splácení dluhů. „Nebudu lhát, někdy jsou zákazníci nechutní a jindy fajn. Už ani nemám ono období, kdy jsem se na sebe podívala do zrcadla a rozbrečela se. Já si jednoduše nemůžu moc vybírat. Nechci, aby má milovaná rodina skončila pod mostem. Chci se o ně postarat,“ zakončuje své vyprávění Veronika.

Čtěte také:

Reklama