Američanka Natalie Dylanová (22) z Kalifornie draží své panenství, aby si vydělala na studia. Dostala již nabídku ve výši 3,6 milionu dolarů, tedy přes 73 milionů korun.

Natalie si chce vydělat na studia rodinné a manželské terapie. Tvrdí, že nabídka jedné společně strávené noci už přilákala 10 000 různých zájemců. Loni v září, když nabídku zveřejnila, dostala návrhy v přepočtu do výše 4,7 milionu Kč, ale od té doby zájem o ni mnohonásobně vzrostl.
Natalie míní, že to není ponižující taktika.

Jak uvádí agentura Ananova, slečna Dylanová ze San Diega říká, že ji inspirovala její sestra Avia (23). Ta si na studia vydělala tím, že tři týdny pracovala jako prostitutka.
Natalie dodává, že o ni samozřejmě projevila zájem spousta „podivínů", kteří velmi podrobně popisovali, co by s ní chtěli dělat. Ale dostala také „hodně velmi zdvořilých návrhů od bohatých byznysmenů".
 „Vím, že mne spousta lidí odsuzuje za to, co dělám, protože je to opravdu tabu, ale já s tím nemám problém. Můj postoj je zcela autentický – opravdu prodávám své panenství a nikdo mne k tomu nenutí. Nikdo mne nijak nezneužívá. Myslím si, že jak já, tak ten člověk, s kterým to provedu, na dohodě velmi vyděláme,“ míní slečna Dylanová.

Reklama