slippers

Zapomeňte na loučení s létem. Teprve teď přichází jeho vrchol, a tak si ho užijte na 100 %. A než se plně začneme věnovat podzimnímu šatníku, pojďte vykročit do horkých letních dní ve městě v botách, které jen tak někdo nepřehlédne – v trendy pantoflíčkách.

boty

Dříve ženy nazouvaly vražedně vysoké podpatky s cílem vykouknout z davu, ohromit svůj objekt zájmu nebo opticky prodloužit postavu a mít nohy, jak se říká „až do nebes“. Ale pak si to páni a dámy návrháři rozmysleli a rozhodli se na první místo stavět pohodlí, které půjde ruku v ruce se stylem, ženskostí a jedinečnosti. A tak se začaly na molech objevovat nejrůznější tenisky, cvičky, mokasíny nebo baleríny, které měly vše, jen ne onen vražedný podpatek, z něhož už bolí pohled na ně, natož samotná chůze!

slippers

slippersA pak přišla sezona jaro a léto a hitem číslo jedna se staly pantoflíčky. Zapomeňte na ortopedickou obuv, která je vhodná leda tak na domácí chození. Představte si pantoflíčky, které připomínají královské obutí, představte si také perly, peří, chlupy nebo satén a pak si to všechno (nebo alespoň část z toho) představte se noze. Že je to úlet? O tom nepochybujte. Ale takový, co stojí za to vyzkoušet – nazout. Důvod je velmi prostý – tyto pantofle jsou vlastně takový šperk, doplněk a třešnička na dortu. Nemusíte si díky nim lámat hlavu nad tím, co s čím a jak kombinovat. Zkrátka a jednoduše sáhnete po jednoduchých kouscích, nejlépe základních barvách, k tomu si vezmete toto dominantní a nepřehlédnutelné obutí a můžete vyrazit. 

  • Pantoflíčky, které na první pohled připomínají mokasíny, se skvěle hodí i do business prostředí a k obleku.
  • Tento typ bot obecně lépe pasuje ke kalhotám, ale neuděláte chybu ani džínovými šortkami nebo jednoduchými šaty.
  • Nechte vykouknout kotníky! Takže až příště obléknete kalhoty, nezapomeňte volit 7/8 délku (právě nad kotníky) nebo si ledabyle nohavice ohrnout.
  • Vzhledem k tomu, jak jsou tyto boty nápadné, dbejte na perfektní pedikúru.
  • Boty jsou dominantním prvkem celého outfitu, tak ho už nekombinujte s další podobně výraznou věcí.

slippers

Také si přečtěte:

Reklama