607ebfc75dbd2obrazek.png
Zbavte pleť drsné textury a dopřejte ji projasnění

Novinka: NovAge ProCeuticals Peelingový roztok s 6 % AHA (30 ml) 

607ebf8a2fe22obrazek.pngTápete nad tím, co znamená zkratka AHA? Jedná se o přirozeně se vyskytující alfa hydroxykyseliny, které podporují proces vyhlazování pleti odstraňováním suchých, odumřelých buněk na jejím povrchu a zároveň podporují vznik nových buněk. Peelingový roztok s 6 % AHA tak pomáhá obnovit projasnění pleti, minimalizovat jemné linky, vrásky, zvětšené póry, pigmentové skvrny a pupínky.

Jak na to? Zařaďte peelingový roztok do večerní rutiny. Na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte 1-2 kapky na pokožku obličeje a krku.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.
Cena: 799 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Podpořte pevnost a pružnost pleti

607ebf96ea570obrazek.pngNovinka: NovAge ProCeuticals Zpevňující peptidové ampulky (7 x 1,8 ml) 

Jak dosáhnout pevnější pleti? Sáhněte po 0,5% multipeptidovém roztoku, který obsahuje buněčnou kulturu z listů planého tabáku. Je prokázáno, že jeho výtažky podporují tvorbu kolagenu a zabraňují jeho rozpadu, čímž přispívají k redukci vrásek. Vyzkoušejte sedmidenní liftingovou a zpevňující kůru. Používejte 1 ampulku denně – polovinu ráno a polovinu večer.

Jak na to? Nasaďte na ampulku kryt a zatlačte, aby se otevřela. Následně nasaďte aplikátor, naberte polovinu obsahu ampulky a vmasírujte jej do vyčištěné a tonizované pokožky obličeje a krku. Zbytek ampulky bezpečně uzavřete. Používejte jako 7denní intenzivní kúru. 

Foto: Oriflame

Cena: 899 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

607ebd708c098obrazek.pngVyberte si jeden produkt, který je pro váš momentální stav pleti nejlepším řešením a projděte si celou kúrou. Po čase si můžete vybrat jiný produkt, který vaši pokožku zase osvěží. Při tak silných koncentracích, které jsou v produktech ProCeuticals obsaženy, není vhodné produkty mezi sebou kombinovat, protože by mohly pleť podráždit.
Lucia „Lussi“ Šenková, produktová manažerka a beauty školitelka Oriflame

607eb882bef9cobrazek.png

Reklama