607ebf1c08c85obrazek.png
Vyzkoušejte 4týdenní intenzivní kůru s vitaminem C

Novinka: NovAge ProCeuticals 10% roztok s vitaminem C (4 x 7 ml)

607ebec9af7f5obrazek.pngVitamin C je nezbytnou látkou, bez které se neobejde naše tělo ani pleť. Jeho nejúčinnější forma je čerstvá, avšak rychleji ztrácí svou účinnost. Oriflame však našel způsob jak zajistit čerstvost tohoto vitaminu. Vyzkoušejte roztok s 10% vitaminem C ProCeuticals. Smícháním koncentrovaného prášku s hydratačním gelem, který do pleti pomáhá vstřebávat aktivní látky, vznikne čerstvá směs, která je velmi účinná. Pravidelné používání roztoku s vitaminem C viditelně redukuje nerovnoměrnou pigmentaci, zpomaluje tvorbu a projevy melaninu, vyrovnává a rozjasňuje tón pleti a zajišťuje důležitou ochranu před UV zářením a volnými radikály.

Jak na to? Stisknutím uzávěru uvolněte práškový vitamin C (uslyšíte cvaknutí) a lahvičku protřepejte, aby se rozptýlil do séra. Aplikujte na celý obličej 3-4 pumpičky, přičemž se vyhněte očnímu okolí. Používejte po dobu 28 dní (1 lahvička = 7 dní) každý večer na čistou pleť, vždy před aplikací očního krému a séra. Důležité: Nepoužívejte současně s retinolovým sérem nebo AHA/BHA.

Pokud je vitamin C přímo smíchaný se sérem, nemůžeme jej mít otevřený déle, než určitý čas. Proto přišel Oriflame s malými ampulkami, v kterých se vitamin C se sérem jednoduše smíchá a je připraven na 7denní používání.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.
Cena: 1 599 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Zařaďte pleťovou masku 1x týdně do své rutiny

607ebedb92464obrazek.pngNovinka: NovAge ProCeuticals Pleťová maska z biocelulózy 

Tajemství prémiových produktů NovAge tkví ve výtažcích z rostlinných kmenových buněk. Včetně nich jsou v pleťové masce obsaženy i další zázračné složky, např. populární rostlinka „cica“, která je extrémně bohatá na vitaminy, minerály a především má regenerační a uklidňující účinky. Maska obsahuje také niacinamid – vitamin B3, který pomáhá při aknózní pokožce a rozšířených pórech, ale i při citlivé podrážděné pokožce, protože dokáže budovat přirozenou bariéru pleti. ProCeuticals pleťová maska viditelně pomáhá už po měsíci používání. Je vyvinuta z jemné biocelulózy, tzn. že dokáže intenzivně nasát veškeré látky a následně je absorbovat do pokožky.

Tip: Pro ideální obnovu buněk používejte masku 1x do týdne.
Cena: 349 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Dejte sbohem drsné pokožce díky retinolu

607ebeed8e3dfobrazek.pngNovinka: NovAge ProCeuticals Retinolové sérum (30 ml) 

Retinol získal v posledních letech na oblíbenosti. Retinolové sérum velmi intenzivně pomáhá při obnově buněk – zbavuje se těch starých, aby je mohly vystřídat nové. Avšak pozor, retinol není produkt, který byste měla používat celoročně. Cítíte-li, že vaše pleť potřebuje omladit, zjemnit, zbavit pigmentových skvrn, rozšířených pórů či jizev po akné, zařaďte retinol podle potřeb na pár týdnů do své pleťové rutiny a potom jej vystřídejte s jiným produktem. Důležité: Nekombinujte s vitaminem C, tyto dvě látky se spolu nemají rády.

Jak na to? Retinolové sérum aplikujte večer na důkladně vyčištěnou pleť. Nechte jej vstřebat a poté pokračujte s dalšími kroky pleťového rituálu.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.
Cena: 749 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz
Foto: Oriflame

607ebd708c098obrazek.pngDo večerní péče o pleť je retinol potřeba zařadit postupně, obzvlášť máte-li citlivou pokožku. S jeho aplikací začněte 1-2x do týdne a pokud na něj bude pleť dobře reagovat, zintenzivněte. Pokud máte velmi citlivou pleť, vyzkoušejte nejprve test snášenlivosti na předloktí. Pamatujte, že retinol zvyšuje fotosenzitivitu, proto vždy používejte SPF 50. Vyhněte se aplikaci retinolu na tonizační vodu s obsahem AHA/BHA kyselin.
Tip: Máte-li citlivou pleť, vyzkoušejte tzv. „sendvičovou metodu“. Ta spočívá v tom, že před i po aplikaci retinolu nanesete krém. Retinol může vysušovat, dbejte proto na hydrataci.
Lucia „Lussi“ Šenková, produktová manažerka a beauty školitelka Oriflame

607eb877e24deobrazek.png

Reklama