Prázdniny se blíží mílovými kroky a vy už si jistě lámete hlavu nad tím, jaký program pro vaše malé rošťáky vymyslet, aby se nejen zabavili, ale ideálně se ještě hravou formou něčemu přiučili. Na pomoc proto přichází kdo jiný než méďa Brumík, který si pro malé i velké objevitele opět připravil originální prázdninové překvapení.

Brumíkův obrázkový atlas pro malé cestovatele

BrumíkOd konce května až do konce července budete moci pro své ratolesti získat Brumíkův veselý naučný atlas České a Slovenské republiky, který je rozdělen do devíti regionů napříč Českou i Slovenskou republikou a plný tipů na výlety a zajímavostí jak z oblasti zeměpisu, historie, nebo třeba přírody.  Děti se zde seznámí také s pohádkovými bytostmi, jako je Krakonoš, Rožmberský vodník, či čert z Čertovy díry.

Atlas získáte jednoduše, stačí si pouze koupit deset soutěžních Brumíků (svačinka nebo snídaně), zaregistrovat se na www.brumikhra.eu, poslat čárové kódy a pak už si jen vybrat dárek. Svůj atlas si mohou malí rošťáci navíc vyzdobit spoustou veselých samolepek, které se vždy vážou k nějakému zajímavému místu v jednom z devíti regionů v České i Slovenské republice. Teprve se všemi samolepkami bude Brumíkův atlas kompletní. Správné místo kam samolepku nalepit poznáte podle čísel na mapě. Pokud se vám a vašim malým nezbedům navíc podaří nasbírat všechny samolepky, budete moci vyhrát rodinnou víkendovou jízdenku SONE+ na vlaky ČD a procestovat místa z atlasu i ve skutečnosti.

Brumík„Společně strávený čas dětí a rodičů prostřednictvím cestování či výletů napomáhá uspokojovat hned dvě základní psychické potřeby dítěte. Posiluje emoční a sociální vztahy uvnitř rodiny, dále pak rozvíjí jeho potřebu ve smyslu aktivního poznávání okolního světa, přísunu nových podnětů,“ říká dětská psycholožka PhDr. Renáta Faltýnová a dodává: „Společné zážitky podporují komunikaci v rodině, vytváří její historii, je totiž na co vzpomínat, o čem vyprávět. Nelze opominout ani vzdělávací aspekt, děti se nové věci učí prostřednictvím hry a vlastního prožitku, což je pro zapamatování informací tou nejlepší cestou.“  

BrumíkVíce informací o soutěži, tipy na výlety, poznávací hry a další zajímavosti o Česku a Slovensku pro malé objevitele, které už se do atlasu nevešly, najdete na www.brumikhra.eu. Nezapomeňte, že méďu Brumíka potkáte stejně jako loni také v pražské ZOO 16. a 17. června 2012, kde si pro všechny zvídavé děti opět připravil naučnou stezku. Tak už na nic nečekejte, nasedněte s rodinnou víkendovou jízdenkou SONE+ do vlaků ČD a hurá na výlet s Brumíkem!

Reklama