5d25b1ef9ab84obrazek.png
5d25b2133e6c8obrazek.pngHledáte zajímavé tipy na výlety? Plníte s oblibou různé úkoly a výzvy? Lákají vás cesty za pokladem? Jste akční rodina, jen nevíte kam na výlety vyrazit? Vydejte se na zážitkové výlety a cesty za pokladem s Kvídem. Zažijte na vlastní kůži zábavné cestování pro rodiče a děti od 4 do 12 let po celé České republice.

Seznamte se s Kvídem
Svět zvídavé chobotnice Kvído, probouzí v dětech zájem o poznávání. Díky hrám a zábavným vzdělávacím pomůckám jim ukazuje, jak pomocí smyslů, rozumu, emocí, motoriky, cestování, logiky i komunikace mohou objevovat svět. Na vytváření her se podílí tým Albi ve spolupráci s pedagogy, logopedy i dětskými psychology.

Zážitkové deníky Kvído

cestovatelske-deniky-prehled.png

Zážitkové deníky Kvído Cestovatel jsou určeny malým cestovatelům, kteří hledají zajímavé tipy na výlety, rádi plní různé úkoly v přírodě, milují hledání pokladů
a chtějí mít svůj deník o navštívených místech.
5d26f91878111obrazek.png

Zážitkové deníky Kvído

Cesty za pokladem

cesty-za-pokladem-navstivim-20190612-030304.pngCesty za pokladem

Kvídovy Cesty za pokladem zpestří rodinám s dětmi výlety Českou republikou. Děti postupně na vybrané cestě za pokladem hledají a plní 10 úkolů, které jsou na trase schované. Po splnění úkolu si vždy dají razítko na svoji kartu a na konci cesty musí najít ukrytý skutečný poklad. Pokud jej objeví, mohou si z pokladu vzít svůj díl.

Cesty za pokladem i elektronicky
Všechny Kvídovy Cesty za pokladem si můžete zakoupit v papírové podobě - z Cesty za pokladem tak bude krásný letní dárek. Nebo si můžete vybrat na e-shopu Albi elektronickou Cestu za pokladem a Albi vám ji zašle e-mailem. Na výletě ji můžete mít v telefonu a ušetříme trochu naše lesy ;-).

Všechny Kvídovy Cesty za pokladem si můžete zakoupit jako dárek v tištěné podobě.

Cestovatelské aktivity

Chcete dětem zpestřit narozeninovou oslavu, návštěvu hřiště nebo krátký výlet po okolí? Zkuste Venkovní bojovku - krátkou a jednoduchou cestu za pokladem s 10 zábavnými úkoly.


5d25b1b595db0obrazek.png
Cestovatelské aktivity

Líbí se vám edice KVÍDO CESTOVATEL?

Chcete se vydat na výpravy s Kvídem?

Vyberte si na mapě, kam vyrazíte!


Co dalšího, dětem Kvídův světě nabízí?
5d25b1ce517e1obrazek.png

5d25b221859f1obrazek.pngJe toho opravdu hodně - obrázkové vějíře, chytrá pexesa, zábavné kvízy, různé vzdělávací hry nebo stavebnice pro jemnou motoriku.

V Kvídově světě je místo pro všechny děti od narození do 12 let. Díky edici Kvído baby začnou ti nejmenší poznávat svět svými smysly. Malí zvědavci od 3 let se najdou v řadě Kvído objevitel. Hrubou a jemnou motoriku procvičí Kvído sportovec. Hry a stavebnice si užijete spolu s edicí Kvído hráč.

Kreativní tvoření má pod šikovným chapadlem na starosti Kvído umělec. Kvído školák zase dětem ukáže, že učit se dá i s lehkostí. A Kvído kamarád procvičí komunikaci a posílí budování vztahů mezi dětmi i zvládání emocí. 

Více inspirace najdete na www.albi.cz nebo přímo na stránkách www.kvido.cz

Reklama