Knížka a dovolená k sobě neodmyslitelně patří, tedy alespoň u nás. Mám ráda ta bezcílná odpoledne, kdy jen tak lenoším, čtu si a nemusím být ve stresu, kam zase musím a co jsem nestihla.

Vždycky, když jedu na dovolenou, beru si s sebou knížky. A to i když cestuji jen tak s batohem, kde mám pár triček, jedny boty a plavky… knížka je mým rozptýlením. Dokonce se na dovolenou těším i z důvodu, kolik knížek si stihnu přečíst, protože to při běžném pracovním dni nestíhám...

sdf

Když cestujete někam do zahraničí, od té doby, co musí mít kufr jen 15 kg, vítám a opěvuji vynález, kterým je čtečka. Je malá, lehká, a při tom má v sobě váhu knih za desítky kilo. Je to skvělé, nemusím řešit, že se budu muset omezovat ve čtení z důvodu váhy knížek. Jak jsem zjistila, čtečka a její ovládání nedělá problém nikomu, ani naší babičce, která v ní vidí navíc úsporu peněz – knihy jsou levnější než ty klasické.

Měla jsem nyní možnost vyzkoušet čtečku eReading.cz START 2 a musím přiznat, že jsem s ní spokojená. Velmi snadné ovládání, dostatečný display, na kterém je písmo dobře vidět, a lehká, dobře nositelná i v prostornější kabelce (tím myslím normální kabelku, ne takové ty jen na klíče a rtěnku…). Pokud jedete na dovolenou nebo si čtečku chcete pořídit na doma, berte mé doporučení jako tip. Také je fajn, když jich máte v rodině víc než jeden kousek, protože na dovolené si chtějí většinou číst všichni kromě malých dětí… a tahat se o čtečku? Proč, když jich můžete mít víc!

Čtečka eReading.cz START 2 Čtečka e-knih s 6“ e-Ink displejem a wi-fi. Disponuje 4 GB vnitřní pamětí. Umožňuje stahování periodik i výpůjčky e-knih z portálu eReading.cz.

Čtečka e-knih eReading.cz START 2

 

Reklama