5a799273c2b2cobrazek.jpg
V rámci našeho tématu „rtěnky“ jsme v redakci zkoušely nové odstíny rtěnek MARK.EPIC LIP. Jak dopadlo naše testování a jak jsme s nimi byly spokojené se můžete dočíst zde (klikněte).

Pro vás, naše milé čtenářky jsme připravili anketu na téma rtěnky. Můžete odpovídat na naše otázky, napsat nám váš vtipný příběh, který se vám přihodil se rtěnkou, jak řešíte to, když máte nalíčené rty a váš přítel či manžel vás chce políbit, ale především nás zajímalo, proč vlastně tyto malé kosmetické produkty tolik milujete. Protože se nám sešlo opravdu hodně reakcí, vybíráme některé vaše odpovědi, které nás zaujali, a se kterými se ztotožňujeme.

Chcete se do ankety také zapojit a vyhrát rtěnky dle vašeho výběru? Pak ji najdete na této stránce (klikněte zde).

Přečtěte si ty zajímavé reakce od vás, čtenářek. Anketa ještě stále probíhá, zapojte se!
5a7991b1cf90eobrazek.jpg

 
Hanyna
Důvodů je hned několik. Myslím si, že rtěnka k ženě prostě patří. Namalovat si rtěnkou rty trvá mžik a jaký to udělá efekt! Rtěnka se vejde i do té nejmenší kapsy, či kabelky, takže ji můžu mít stále u sebe. Je to můj nerozlučný parťák. Stačí nalíčit řasy a namalovat pusu a hned vypadám jinak a o dost líp se cítím. A hlavně, rty jsou s většinou rtěnek chráněné téměř jako s balzámem, takže vlastně rtěnkou své rty chráním.
 
hhranolka
Rtěnky hodně dokáží zvýraznit osobnost - ze šedé myšky se může stát přímo lvice a zaútočit na svoji kořist. :-)
 
renik.71
Zvýrazní rty, po očích nejdůležitější a nejzajímavější část obličeje. Moc mě baví nepřeberné množství odstínů barev a také krásná a elegantní pouzdra. Rtěnka je báječný vynález.

Laky
Rtěnky miluji proto, že dělá ženu jako osobnost. Je to třešnička na dortu, rtěnka je prostě takový diamant tváře.

Handa
5a7991dc5bab8obrazek.jpgBabička si vždy malovala rty výraznou červenou. Patřilo to k ní, nikdy by nevyšla ven bez rtěnky, jiné líčení tehdy nebylo. Takže mně vždy připadalo, že tak se má žena líčit. Co jsem po „tajnu“ brala a zkoušela mamince z takové malé kabelčičky byla zase rtěnka. Prostě rtěnka v naší rodině vždy patřila k ženě.

Dante Alighieri
Libuju si v těch barvách, líčím si rty i na pláž, protože k černým nebo bílým plavkám vypadá zářivá letní rtěnka hodně dobře. Kromě jiného mi rtěnky pomáhají od nutkání si na rty neustále sahat a olupovat si je.

Ni-ka
Připadnou mi ženské, sexy a dotvářejí celek. Dá se s nimi psát telefonní číslo na ruku :)))

Otazníček
Připomínají mi éru černobílého filmu, tu eleganci. Vždy se mi více líbily výraznější rty než oči. Připadá mi, že české ženy na rty zapomínají a já díky tomu mohu lehce vyčnívat. Většina žen, když se jim nechce malovat, tak použije alespoň řasenku, také to tak dělám, ale někdy se vykašlu i na řasenku, ale rty si namaluji.

Babbell
Tato malá tyčinka dokáže udělat s celým vzhledem divy a správně vybraná barva sluší úplně každému. Navíc vypadá luxusně a promění svou nositelku v pravou dámu! Rozjasní vzhled, dodá francouzský šarm, jsem v tu chvíli originál, a když někdy náhodou zvolím výraznější odstín, možná získám obdiv kolemjdoucích, ale hlavně....je to trocha provokace :-))

jancas.s
Podtrhnou osobnost ženy, její charakter a povahu, plus je to pro mě téměř módní doplněk - dá se krásně kombinovat s barvami a styly - proto jich mám doma plno :)

Více o rtěnkách MARK.EPIC LIP od Avonu naleznete zde (klikněte).

Přečtěte si také: