Čtenářku KAMIR udivuje, co všechno lidi píšou na facebook - proč to potřebujeme vědět? Ale zároveň ví, že sociální sítě patří k době.

Milá Kamir, ať jste z nemocnice brzy doma a ať Vám to lépe utíká, třeba i s námi. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milé ženy In,

nejsem závislá na PC ani FB, nyní jsem v nemocnici. Pište si, co chcete jak nám je tady dobře se sociál. sítěmi, s mojí sousedkou pacientkou, shlídneme filmy, módu, vaření, zprávy, společenské drby. Jedna rozpárané břicho, druhá nehybnou nohu, zlaté sociální sítě aspoň to trochu utíká, odreaguje.

Historku napíši, když bylo dceři 11 - 12 nutně potřebovala FB chodila jsem ji kontrolovat (bála jsem se úchylů) ale zákaz to nevyřeší.

První věta od kamarádky „žeru fíky“ já nato proč to tam píše??? Koho to zajímá? 2. věta už „jsem přišel z WC“ a já opět proč to tam píší to potřebuješ vědět???

3. neskutečně sprostá věta. Popovídali jsme si o tom dodneška používáme větu „žeru fíky a zda kdo už kakal.“

Dcera používá FB rozumně prostě to patří k době. Musí si tím projít.

A tento týden dííííííky za PC, sítě atd.

Pěkné dny přeje KAMIR

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Napište mi, budu se těšit. Tentokrát na jednu z vás čeká zimní balíček od Oriflame: řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je SÍTĚ. Předem děkuju!

avon

Reklama