Ahoj redakce, 
 
mám čtyrletého synovce Martínka, mimochodem strašně milého kloučka, který baví celou rodinu. Chlapeček je čtvrté dítko mé švagrové, takže roste mezi velkými sourozenci, z nichž klukům je 20, druhému 15 let, sestra má 17 let. Chlapečka už od malinka tito sourozenci hlídali, takže brzy pochytil některé zajímavé výrazy.
Nedávno byla má tchyně-babička kloučka v nemocnici na ortopedii na kontrole a zjistila, že malý Martínek má zrovna na tom samém odělení kontrolu kyčle.
Seděli pospolu, malý všechno okomentoval. Babička se mu snažila všechno hezky vysvětlit, když tu najednou nemocniční zřízenec přivezl na vozíčku paní, a co čert nechtěl, paní s vozíčkem zaparkoval hned vedle lavičky, kde seděla tchyně, švagrová a náš malý nezbeda Martínek. Ženy se daly ihned do hovoru, a to se malému moc nelíbilo. Prozkoumal všechny pacienty, s každým prohodil pár vět, takže za pár chvil se všichni v čekárně  řehtali, až je všechno bolelo.

Po konverzaci s pacienty se jal malý zkoumat kolečka vozíku, na kterém přivezli nemocnou paní. Neustále se na paní zvláštně díval a pak... zahlaholil na celou čekárnu: "Babičko, proč ta dáma ale vůbec nevoní ??? :-) Tchyně i švagrová nevěděly, jak trapas rychle urovnat, styděly se... ale bohužel z malých dětí pravda letí, i když je někdy dost tvrdá.

 
Přidám ještě jedenu malou příhodu z letošní zimy. Malý šel se švagrovou na procházku. Zrovna ten den byl velký mráz a vítr, když tu si malý usmyslel, že potřebuje nutně čurat. Maminka mu tedy začala sundávat vrstvy oděvu a přikročilo se k čurání... vtom malý zakřičel.... mamí, honém, nebo mně  zmrzne ocásek ! :-)
No a tak bych mohla pokračovat až do veřera, není den, aby něco nevymyslel a nerozesmál celou rodinu nějakým svým výrokem :-).Jeho hlášky si vypráví celá naše rozsáhlá rodina.
 
Přeju příjemný den a jenom samou radost s malými caparty :-).
 
Evalota
 
----------------------------------------------
 
Díky za hezké vyprávění. Myslím, že podobné trapasy si zažila snad každá maminka.... :o))))
Dnes se můžete těšit na spoustu vašich příběhů a zážitků a také na soutěž o balíček plný překvapení.
Krásný čtvrteční den Vám všem přeje