UPC nyní pro své zákazníky spustilo řadu novinek. My vám je chceme postupně představit, abyste zhodnotili výhody interaktivní televize Horizon a dalších služeb, které se k ní vážou.

Že je to svět pro muže? To není pravda. Určitě víte, že své televizi rozumět musíte. Když jste doma a vezmete do ruky ovladač s mnoha tlačítky, musíte si umět pustit to, co chcete, na co máte náladu a chuť. Možná s tím zpočátku zápasíte, ale když přijdete na to, jak vše funguje a co všechno máte za možnosti, budete nadšená a získáte ke své televizi vztah.

UPC

Jak muži, tak ženy a děti mají své oblíbené pořady, na které se rádi dívají. Ty nyní díky UPC a interaktivní televizi Horizon dostávají nový rozměr.

Už se nemusíte strachovat, že když nestihnete svůj oblíbený pořad, něco vám unikne. Jednoduše si ho nahrajete nebo si ho můžete pustit z nabídky TV archivu, který obsahuje pořady TV NOVA a České televize. Nemáte náladu na to, co dávají, ale chtěli byste si pustit nějaký film? Pak můžete využít videotéky My Prime, která nabízí několik stovek filmů, seriálů. Zajímá vás více o filmu, který sledujete? Pak využijte některou z internetových aplikací a snadno a rychle si vyhledejte více zajímavých informací. Propojením díky internetu si jednoduše stáhnete související videa nebo informace z Wikipedie.

A co je úplně nejlepší? Pokud je vás doma víc, můžete sledovat TV kanály na tabletu či notebooku díky službě Horizon Go (mobilní verze) a to až3 zařízeních najednou. Například váš manžel v pracovně na svém notebooku sleduje aktuální fotbalový zápas, co vysílá stanice Prima, vy si hovíte v obýváku a díváte se na romantický film, který jste si vybrala z videotéky, a vaše dítě sleduje na tabletu ve svém pokoji nový díl Simpsonů, který včera díky učení nestihl… a ten si pustil z TV archivu. 

Chcete srovnávat? V čem je služba Horizon unikátní oproti konkurenci?

Hlavním rozdílem oproti klasické televizi a výhodou oproti konkurenci je neomezený přístup do videotéky My Prime, která je dostupná za stálý měsíční poplatek. Zákazník si bude moct bez omezení vybrat z nabídky více než 1 000 titulů. Službu My Prime si zákazník, který již využívá nabídku placené televize od UPC, může dokoupit za 99 Kč měsíčně. Samozřejmostí je, že filmový obsah bude dostupný i na službě Horizon Go, tedy až na 3 mobilních zařízeních.

UPC

Dalším novinkou služby Horizon je možnost pronájmu koncového zařízení HD DVR mediabox, se kterým zákazník automaticky získává četné možnosti. Těmi je například možnost volby tzv. doporučených titulů z TV a videotéky My Prime, které Horizon doporučí na základě dříve zhlédnutých pořadů zákazníkem, nebo přístup k aplikacím, jako je YouTube, fotografie Picasa, Počasí nebo aplikace Moodlounge, kde si můžete pustit například uklidňující téma hořícího krbu nebo akvárko s rybičkami.

  • Co všechno budete potřebovat k tomu, abyste mohli službu Horizon využívat? Dostupnost DTV technologie – musíte být v dosahu kabelové sítě UPC.
  • Koncové zařízení musí být kompatibilní se službou Horizon – HD mediabox (ten má doma velká část současných zákazníků s TV službami od UPC) nebo nový HD DVR mediabox.
  • Je potřeba mít internetové připojení (součástí instalačního balení je i ethernetový kabel, který propojí modem se set-top boxem v případě HD mediaboxu; pokud máte HD DVR mediabox, tak kabel nepotřebujete – set-top box má v sobě integrovaný i modema Wi-Fi router a dokonce možnost připojení pevné linky).
  • V případě, že nechcete službu internet, ale jenom televizi, službu Horizon stále můžete využívat, ale internet budete moci používat pouze pro zpřístupnění služby My Prime, TV Archivu a internetových aplikací.

Za co budete platit? Sestavte si balíček podle sebe

Nová nabídkaslužeb funguje jako flexibilní „skládačka″, kde si můžete vybrat jak z nabízených rychlostí internetu, tak z velmi široké nabídky tarifů placené televize. U tarifů Horizon Komfort a Horizon Komplet jsou zahrnuty v měsíční ceně i neomezený přístup do videotéky My Prime nebo ke službě Horizon Go (tato služba umožňuje současné sledování živého vysílání nebo titulů z Videotéky na několika chytrých zařízeních). Například můžete získat 120 Mb/s internet a TV s více než 100 kanály včetně videotéky My Prime a Horizon Go za 859 Kč s DPH.

Reklama