Sdílená ekonomika vládne lyžím, elektronice i kočárkům
 
Digitální zrcadlovka, kolo, nosítko na dítě, chůvička i třeba parní hrnec nebo čistička vzduchu. To si můžete za pár desítek korun zapůjčit na den, týden nebo měsíc. “Oproti klasickým půjčovnám jsme levnější, protože spojujeme zájemce přímo s vlastníkem věci,” říká Dan Erlebach, zakladatel SharyGo s tím, že o bezpečnost a kvalitu služby se stará právě SharGo. “Celý proces zápůjčky je hlídán z naší strany, nemusí se proto bát ani vlastník věci, ani ten, kdo si ji půjčuje. Vše probíhá na základě smlouvy o výpůjčce a složené zálohy, žadatelé i vlastnici jsou navíc průběžně hodnoceni,” dodává Dan Erlebach k bezpečnosti služby.
 
Zápůjčka na SharyGo je navíc výhodná i v případě, že zvažujete koupi něčeho nákladnějšího a chcete si vše nejdřív pár dní vyzkoušet. “Týká se to klasicky třeba telefonů, elektroniky nabo chytrých hraček,” zmiňuje Dan další možnost využití SharyGo.
 
Pokud je tedy něco, co potřebujete jednorázově, na omezenou dobu nebo jen párkrát do roka, SharyGo je místo, kde to najdete. A naopak - práší-li se vám doma na nepoužívaný gril či inliny, využijte možnost získat jejich cenu zpět.

Co si na SharyGo můžrete půjčit?

Nosítko na dítě, 50kč/den

iPhoneX, 599kč/den, 1999kč/týdenPopcake elektrická forma, 50kč/den, 120 kč/týden   

Cyklovozík, 450 kč/den, 2000/týden

Uložit

Reklama