Ahoj,

je to tak 3 roky zpět, co mi zavolala kamarádka a zeptala se, jestli bych s ní nechtěla jít ke kartářce.
Nejdříve jsem se sice zdráhala, ale nakonec spíše ze zvědavosti souhlasila.  Sice jsem měla trochu strach, ale během příjemného posezení docela rychle zmizel.
 
Paní působila velmi milým dojmem. Jakmile začala vykládat karty, tak já jsem se začala modlit, by  mi neřekla snad něco zlého. Poněvadž jsme zrovna s mámou měly hádavé období, tak mě spíše
zajímala tato otázka. Byla však úspěšně zodpovězena, i další otázky, které jsem měla, byly zodpovězeny tak, že vyjde vše, jak bych si představovala, což mě docela pohladilo na duši.

Ale přesto jsem měla takový zvláštní pocit, že mi neřekla vše. Ale to docela chápu, když se na to dívám dnes.  Dá se říci, že vše, co mi řekla, vyšlo a že také vím, že takoví lidé, kteří mají nějaké schopnosti, tak určitě nemůžou říkat lidem špatné zprávy, ale řeknou jim je tou zprávou dobrou, na což jsem si vzpoměla, když se stala ta špatná.

Náhle mi zemřela babička, měla mít za 2 měsíce 75 let a byla plná života, vůbec na tyto roky nevypadala a byla  pro mě dost důležitou osobou, stejně důležitou jako moje máma, zkrátka jsem ji měla hodně ráda. I přes svůj  věk se ráda pěkně oblékala, jezdila na zájezdy a neodmítla ani pozvání na kafíčko do kavárny.

A  když se to stalo,  tak jsem nedokázala pochopit, proč si zrovna smrt přišla pro ni. Ale takový je život a nyní chápu, že kdyby mi  kartářka řekla "umře Vám babička", tak bych čekala každý den, že se to stane a zůstal by ve mně pocit strachu o  každého člověka, který je mi blízký.

I přesto všechno jsem kartářkám věrná, ale od té doby jsem žádnou nenavštívila.                                                                                Mějte se moc hezky
                                                                                               MíšaV


Je dobře, že vám kartářka špatné zprávy neřekla. A když jste kartářkám tak věrná, choďte k nim!


čtvrteční téma:
Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz


 

Reklama