Ideální je vybírat si pouze z osvědčených značek. V opačném případě si totiž zákazník nemusí vůbec polepšit.

64a3f062d210eobrazek.png

Kvalitní ingredience

Stejně jako pokrmy, tak i parfémy se běžně vyrábějí z mnoha ingrediencí. Když chce člověk dosáhnout dobrého výsledku, nemůže používat druhořadé suroviny.

A právě tato praxe je v případě levných značek parfémů zcela běžné. Je to docela logické, jelikož něčím se ta cena prostě srazit musí. Kvalita použitých ingrediencích je pak na výsledku samozřejmě znát.

Na vůních se to projevuje hlavně intenzitou, potažmo trvanlivostí. Zatímco modely za pár stovek vyvanou poměrně rychle a už i v době aplikace nejsou kdovíjak intenzivní, se skutečně dobrým parfémem je reálné si vystačit po celý večer. Navíc stačí nanést jen málo, takže nedochází ani ke zbytečnému plýtvání.

Nejsou tak dráždivé

Parfémy občas dráždí pokožku. Ve skutečnosti jde o celkem běžnou záležitost. Většinou se nejedná o nic zásadního. Občas se jen mohou na místě aplikace objevit drobné pupínky, jež jsou obvykle svědivé. Někdy však jde takto přijít i k docela nepříjemnému ekzému.

U osvědčených parfémů není takovýto scénář příliš pravděpodobný, nicméně i takové dobré produkty mohou některé jedince dráždit. Nejlevnější parfémy ovšem vyvolávají tento druh potíží násobně častěji.

Skvělý design

Parfém samozřejmě musí hlavně vonět. Kvůli tomu však není potřeba rezignovat na další atributy typu design. Výrobci kvalitních vůní nabízí nejen špičkový obsah, ale často také prvotřídní obal, potažmo flakonek.

Sleva potěší vždy

I když kvalitní parfémy mohou být pro mnoho potenciálních zájemců finančně docela náročné, nikde není řečeno, že si je nemohou jednou za čas dovolit i lidé s nižšími příjmy. Ideální je počkat si na vhodné slevové akce typu Summer Black Friday od Notino.

Reklama