Protože v kuchyni nejčastěji vaříme, je vždy po ruce, spolehlivý, výkonný. Proto musí být kvalitní. Vydržet všechen ten nápor. Musí být vyroben z takových materiálů, které se jen tak nezničí. Zároveň má nabídnout svou všestrannost a využití. Zajímavé a praktické vychytávky, nástavce, ale také klasické programy, které využíváme nejčastěji. Nic složitého, snadné a intuitivní ovládání. Ušetří čas, námahu a povýší naši práci v kuchyni na profesionála. Takový je podle nás COOKING CHEF.

Na zkušenost s Kenwood COOKING CHEF jsme se zeptali naší kolegyně, známé food bloggerky Elly, protože tuto značku zná a ve své kuchyni s ním pracuje:

Kuchyňského robota je nutné vybírat velice pečlivě. Má to být pomocník, který za vás v kuchyni zvládne spoustu práce. Šlehat, míchat, hnětat, strouhat, krouhat, mlít a řadu dalších věcí. Jsou to vlastně další pomocné ruce. Nekupujete ho na pár měsíců, ale ideálně na několik let. Proto musí být spolehlivý, z kvalitních materiálu, musí mít silný výkon, aby si poradil i s náročnější prací. V mé kuchyni najdete pomocníků více, ale už více než pět let v ní kraluje Kenwood COOKING CHEF KM096. Vybrala jsem si ho, protože vařím a peču díky své práci denně a na své spotřebiče jsem opravdu náročná.

Jeho nástupce, nový COOKING CHEF KCC9040S, je však ještě lepší. Má řadu přednastavených automatických programů, nabízí možnost smažení při teplotě 180°C a disponuje většíma přehlednějším LCD displejem. Sama jsem zvědavá, jak mne tento nový model COOKING CHEF příjemně překvapí!

Alena Elly Kolaříková
www.bohynekuchyne.cz

Seznamte se s novým robotem COOKING CHEF Kenwood s funkcí vaření. Více najdete na www.kenwoodworld.cz

Proč si pořídit kuchyňský robot COOKING CHEF s funkcí vaření?

NOVÝ COOKING CHEF KCC9040S, NOVÉ FUNKCE, NOVÉ MOŽNOSTI.

image.png

NOVÝ COOKING CHEF přináší nové programy, funkce a nástavce, které z vás v kuchyni udělají profesionála.

NOVÝ COOKING CHEF je prvním kuchyňským robotem s možností vaření přímo v pracovní míse. Díky zabudované funkci indukčního vaření dokáže vařit a míchat ve stejný moment. Ideální pomocník při složitějších receptech a perfektní partner pro každodenní vaření.

Kuchyňský robot COOKING CHEF s funkcí vaření

Indukční vaření

Zabudovaná indukční plotýnka přímo pod pracovní mísou umožnuje zahřívat, vařit i smažit. Teplotu lze nastavit od 20 °C do 180 °C s přesností na 1 °C.

5a4650eaa2581image.png
Extrémně výkonný

Nový Cooking Chef dokáže vyvinout až 1500W, které využijete od jemného promíchávání až po silné hnětení a vysokootáčkové mixování. Také indukce pracuje s výkonem 1500W.

Extra velká pracovní mísa

Robustní nerezová mísa o objemu 6,7 l s protiskluzovými držadly po obou stranách a praktickou stupnicí uvnitř.

Automatické programy

Cooking Chef je vybavený více než 20 přednastavenými programy, které obsahují recepty na dezerty i hlavní chody. Automaticky nastaví teplotu, interval míchání, čas i výkon indukce.

Intuitivní displej

Přehledný LCD displej umožní snadnou kontrolu nad celým procesem přípravy pokrmu. Na displeji vidíte jednotlivé fáze přípravy, které lze kdykoliv upravit dle potřeby.

Časovač

Díky časovači lze jednoduše kontrolovat přesný čas v rozmezí 5 sekund až 8 hodin.

Metly

Součástí jsou tři nerezové metly: K-metla, pevná šlehací metla a spirálový hnětací hák. Dále pak speciální vařící metla a flexi metla.

Vaření v páře

V balení je praktický napařovací košík, díky kterému si přímo v pracovní míse můžete na páře připravit zeleninu, rybu nebo i houskový knedlík.

5a46516d18133image.png

Příslušenství

Kuchyňský robot Cooking Chef je k dostání ve dvou modelových variantách – KCC9040S a KCC9060S. Cooking Chef KCC9060S dále obsahuje: skleněný 1,6l ThermoResist mixér a food processor. Dalších více než 20 nástavců lze k robotu dokoupit a připojit: mlýnek na maso, odšťavňovač, mlýnek na mák, nástavce na výrobu domácích těstovin, a ještě mnohem více.

Více najdete na www.kenwoodworld.cz

Reklama