Jestli se cítíte vyčerpaní, unavení a nevýkonní, pomůže vám. Jestli vás trápí deprese, nespavost či vám přestal chutnat sex, určitě vás nezklame.

phytinA není to jediná věc, kterou Phytin dokáže. Laboratorně prokázaný vliv má na snížení tvorby močových kamenů, protirakovinné bujení, zvyšování hladiny kyslíku v buňkách, povzbuzení imunity a tak dále. Širokospektrální účinky nejsou navíc vyvolány žádným složitým zázrakem chemie, ale koncentrovanými přírodními výtažky z obalů semen slunečnice. Proto nikomu nehrozí vedlejší účinky, předávkování ani návyk. Čekat můžete jen výrazné zlepšení vašeho zdravotního stavu. A záruku máte. Phytin je na světovém trhu již více než třicet let, a proto je jeho účinek velmi dobře prověřen.

Co je přesně Phytin?

Phytin se získává ze semen slunečnice ve formě kyseliny inozitolhexafosforečné neboli phytinové. Enzymem zvaným phytáza je dále rozkládána na myo-inositol, který se pak zapojuje do regulace metabolických procesů. Phytin, podobně jako ostatní fosforové sloučeniny, podporuje růst a vývoj tkání, krvetvorbu, tvorbu kostní tkáně a zlepšuje funkce nervového systému. Dále zvyšuje schopnost hemoglobinu v červených krvinkách přenášet kyslík, reguluje a zlepšuje buněčný metabolismus, a to zejména při nedostatku fosforu v těle.

V čem je nejlepší?

Pomůže vám velice účinně překonat stres a jeho následky jako jsou únava, tělesné a mentální vyčerpání, úzkost a deprese. Citelně zvýší duševní a fyzickou výkonnost, odstraní únavu a pocit vyčerpání, povzbudí obranyschopnost a regeneraci organismu. Také má přímý aktivační účinek na nervový systém, takže vaše pozornost a soustředění budou excelovat.

Pro koho se hodí?

Lékaři bývá doporučován při onemocnění nervového systému (neuróza, neurastenie, funkční sexuální poruchy a impotence z psychických příčin), u poruch krvetvorby - chudokrevnosti. Phytin též pomáhá lidem s poruchou spánku, depresí, nechutenstvím a ztrátou chuti do života. Hodí se pro každého, kdo prožívá těžké životní období, pracovní stres či studijní vypětí.

Kdy ho neužívat?

Phytin není doporučován ženám v těhotenství a dětem do tří let. Není to však proto, že by někdo u těchto dvou skupin zjistil nepříznivé účinky, ale pouze z toho důvodu, že se na malých dětech a těhotných ženách neprováděly žádné testy.

Jak ho užívat?

Na počátku či v krizových situacích je nutno užívat maximální dávku. Po plném projevení účinků Phytinu (obvykle během 2-3 dnů) lze dávku snížit dle níže uvedené tabulky. 

  • Dospělí: 2-3 krát denně 1-2 tablety 
  • Děti ve věku 3-6 let: 1-2 tablety denně
  • Děti ve věku od 6 let: 2-4 tablety denně

Balení obsahuje 40 tablet po 250 mg kyseliny phytinové.

Více na www.phytin.cz