Některé nalezené trosky na hladině Atlantiku podle posledních zpráv nepatří hledanému letadlu. Ty, které byly nalezeny bezprostředně po nehodě, ale ano. Přesto - co se mohlo stát s tak velkým letounem s 230 lidmi na palubě? A kde jsou tedy jeho velké části? Ptala jsem se Tarotu hned v úterý. Den po té, co zmizelo…

Je těžké vykládat na takovou věc, protože Tarot nezná fyzickou smrt tak, jak ji kvalifikujeme my, ale leccos se dovodit dá. Už od začátku mi vycházely zvláštní věci. Psala jsem průběžně zprávy po ICQ kamarádce. V zájmu zachování objektivity vám je kopíruji tak, jak zněly.

Misa ‎(2.6.2009 9:39):

Hele, jen pro zajímavost, jestli si to dobře vykládám, tak si teď myslíme, že se něco stalo, a ono se stalo něco jinýho. Dostaneme taky úřední lež, to znamená nějaké vysvětlení, ale v zásadě to nebude pravda. Je to divný. Luna znamená iluzi, mág a sedm mečů je lež úředníka. A osmička pohárů je led - tedy takové jako nic. Každopádně pokud si myslej, že se s ním něco stalo kvůli blesku, tak bych přísahala, že to není pravda!

….

Misa ‎(4.6.2009 11:00):

Nemyslela jsem konkrétně teroristy, na to jsem se ptala sólo. Spíš to vypadá, že to bylo strašně rychlý, že si mohl „myslet“ něco počítač, a tedy i člověk. Jako když to vypadá jinak, než to je. Pořád je tam jako práce, špatná práce, lež a tak... Něco zvoráš, a pak lžeš. Tak to vypadá - na každej pád, někdo to věděl, nebo ví.

Je mi divné, i když nejsem odborník přes leteckou dopravu, že by se tak velké letadlo, tak dobře technicky vybavené a s velmi moderními možnostmi komunikace, jen tak z ničeho nic prostě zřítilo a ztratilo. Možná to není žádná záhada. Ale stejně…

Tyhle otázky bych chtěla položit nějakému odborníkovi, a asi se ptáte na totéž.

Jak to, že schází volání alespoň jednoho pilota? Nějaké SOS? Jsou k dispozici jen automatická volání přístrojů.

Proč už teď se v každé zprávě říká, že černé skříňky možná vůbec nebudou nalezeny?

Těla by se měla objevit do tuším 72 hodin, a to už bylo. Bylo tam přes dvě stě lidí. Tak proč nevyplaval alespoň jeden?

Kdyby se piloti pokusili přistát na hladině, tak by letadlo snad zůstalo alespoň trochu celistvé. Jak je možné, že po něm není téměř ani stopa? Hledá ho armáda hledačů s nejmodernějším vybavením.

Zeptala jsem se Tarotu co nejkonkrétněji teď, protože tak jako vás,mě to zajímá a jinou možnost nemám.

Berte to jako zajímavost.

Co se tam dělo těsně před zmizením?

Výklad – Luna, 10 disků, Páže holí, mág.
Význam – Luna nabízí iluzi. Něco se zdá být jako něco jiného. 10 disků – Merkur v Panně. Symbolizuje hmotu, peníze, ale i techniku. Páže holí je osobní karta a má energii Střelce. Mág znamená úřad, něco oficiálního a diplomacii.

Vrátí se někdo z těch lidí domů? (Nemohu se ptát na smrt)

Výklad – Diskový princ, 2 pohárů.
Význam – Osobní karta a karta lásky. Tohle je nejmíň racionální. Lze to vysvětlit jako ano, nějaký muž, ale Tarot nás vnímá jako energie, a tak to lze vyhodnotit jakkoli. Sama se za to nestavím.

Najde se to letadlo? (Nebo další trosky?)

Výklad – Ďábel, 10 mečů, vůz, 3 mečů.

k

Význam – Tohle je zajímavé a je to takový oříšek. Ďábel hovoří vždycky o podvodu, něčem nekalém, 10 mečů je Slunce v Blížencích, značí bolestivé věci, nepříjemnosti, vůz je kartou pohybu z místa na místo, 3 mečů znamená, že se něco plete mezi něco, překážka, něco, co nepatří do něčeho (třeba ve vztazích je to třetí osoba)

Najde se nějaké tělo?

Výklad – Viselec, princezna pohárů,4 mečů.
Význam – Viselec hovoří o nechtěných obětech, princezna je osobní karta, 4 mečů značí příměří – hovoří o smíření se s něčím.

Pokud máte nějakou svou otázku, tak ji napište. Jestli vás to zajímá... zkusíme se zeptat.

Reklama