BILLA Bonus club prošel letos nejvýznamnější změnou od svého spuštění

Kromě již zavedených benefitů získají členové BILLA Bonus clubu možnost nakupovat až 700 produktů za snížené klubové ceny

BILLA zároveň spustila soutěž o 30 elektrokol a 1 000 dárkových poukázek v celkové hodnotě 500 000 Kč.


Jednoduchá registrace

5f2bca59cd4b5obrazek.pngVěrnostní program společnosti BILLA, který patří mezi nejstarší na českém trhu, prochází nejvýznamnější změnou od svého spuštění v roce 2000. Výraznou změnou je pro zákazníky zjednodušení registrace. Hlavní výhodou je trvalé zlevnění až 700 produktů pro členy klubu, které jsou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus club a speciálním stopperem „Klubová cena“.

Nová aplikace BILLA Czech

Proces registrace do BILLA Bonus clubu a výroba karet, která dosud trvala až 7 týdnů, je nahrazen novým způsobem. Zákazníci se mohou nadále registrovat přímo v prodejně prostřednictvím přihlášek, jejichž součástí jsou i plastové nepersonifikované BILLA karty. Nově je možné se registrovat i online v rámci aplikace „BILLA Czech“, která je ke stažení v Apple Store nebo Google Play. Registrace je rovněž možná přes webové stránky www.billa.cz v sekci Bonus club.

Výhody členství, slevy až na 700 produktů

Hlavní výhodou členství jsou slevy až na 700 produktů, které zákazníci naleznou v regálech prodejen společnosti BILLA. Tyto produkty jsou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus club a speciálním stopperem „Klubová cena“. Členové klubu mohou rovněž uplatňovat narozeninovou slevu ve výši 10 % na celý nákup, využívat slevy na zboží z kampaní společnosti BILLA nebo na sortiment od partnerů. Body na kartě je možno využít i při zakoupení zájezdů z nabídky BILLA Travel a získat tak výhodnější nabídku.

Náš tip: Členové BILLA Bonus clubu při předložení karty získají zdarma zákaznický časopis Gusto, který společnost vydává 4x ročně.

Velká soutěž o elektrokola a poukázky – zapojte se

Kampaň k novému BILLA Bonus clubu provází i atraktivní soutěž o 30 elektrokol Cruissis a 1 000 dárkových karet na nákup v BILLA v celkové hodnotě 500 000 Kč. Soutěž odstartovala 15. července a končí 15. září 2020.

Sběr bodů

Sběr bodů probíhá klasicky po předložení karty nebo naskenováním karty v telefonu při placení. Při každém nákupu od 50 Kč získá zákazník 1 BILLA bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Registrovaní online mohou požádat i o plastovou kartu, pokud ji preferují. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách je možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.billa.cz.
5f2bca6ce0360obrazek.png
Noví členové už nebudou mít na kartě uvedené své jméno. Již vydané karty se jménem zůstávají platné, zákazníci je nemusí měnit. To platí i pro stávající rodinné karty, které zůstávájí i nadále v platnosti, nicméně o nové si již nepůjde požádat. Nicméně pro všechny členy bude důležité, aby se přihlásili elektronicky a zkontrolovali si své údaje. Bez kompletních údajů se nemohou účastnit soutěží.

Více o soutěži najdete na BILLA.CZ
5f2bca78d7aefobrazek.png

Reklama