separ

Tvrdil, že to se mnou v posteli nestojí za nic, že prý jsem moc potichu. Tomu ale nevěřím! Vždyť Ivan říkal, že...(Tentokrát jsem pro vás téma zpracovala formou povídky. Trochu praštěné, ale snad vás aspoň malinko pobaví)

Chodila jsem s Ivanem  a to ještě na učňáku. On dělal na poště u přepážky a obdivoval nafintěné paničky v kostýmcích, co si přicházely pro dopisy. Prý dámy, co mají úroveň. Decentní, chladné bez emocí. To se mu líbilo. Ženská, která se nikdy nerozčílí a vždycky zachová dekorum.  Vyprávěl o jedné, co hodinu čekala bez mrknutí oka na ztracený balík a když ho konečně našli, dokonce se usmála a poděkovala. To já bych už ztropila pěknou scénu, to vám povím. Takové šponování nervů nesnáším. Když tam mají bordel, ať si ho dají do pořádku, ne? Pošty nesnáším, ale Ivana jsem milovala.

 On se však se mnou po půl roce rozešel. Hledal tu klidnou a vždy stoprocentně se ovládající  mrtvolu. Já byla na něj moc temperamentní a vášnivá. To byl další kámen úrazu. Sex. On se projevoval jako taková ta leklá ryba. Chtěl, aby to všechno mělo úroveň, jak říkal.  Já měla ležet pod ním, bez emocí přijímat jeho a ani vzdechem nedat najevo svoje pocity. Ty zvuky  nesnášel stejně, jako já poštu. Tvrdil, že pravá dáma a aristokratka neprojevuje své vášně ani při milování. Prostě se ovládá.

Řekl: "Alžběto, ty jsi živočišná buranka bez kousku citu pro duševno."  Pak se otočil a odešel navždy.  Aristokratka nejsem, ale to přece věděl. Ani on nebyl žádný Schwarzenberg, jen ho pořád ze sebe dělal. Pomalý, rozvážný, uhlazený...pro mě strašná nuda.  

Když se se mnou rozešel, brečela jsem. To už jsem česala u nás v kadeřnictví na náměstí, kde mi držela známá místo až dodělám učňák. A jednou se mi tady pod nůžky dostal super řízek. Chtěl ostříhat na punk a vyčesat nagelovanýho kohouta.  A hřebínek obarvit na blond. Takoví frajeři se mi vždycky líbili, a tak jsem si dala záležet.

 Byl nadšený a jestli bych prý nešla večer na jedno.  To myslel pivo. Joooo, jasně, že šla! Karel na mě počkal před holičstvím a hned se šlo do výčepu Ke smutný koze. Ta koza tam byla namalovaná nad pípou a fakt moc vesele nevypadala. Hned mi ale připomněla, že tentokrát nesmím nic zkazit. A když Karel chce, abych mu říkala Charlie, musím si dát setsakra záležet, abych se nepřeřekla. Dali jsme si jedno, druhý a pak přišli nějaký jeho kámoši. Byl to skvělej večer. Nasmála jsem se jako už dlouho ne a na Ivana si ani nevzpomněla.

Cítila jsem, že jsem se do Charlieho zamilovala. Stále mi šeptal, jak jsem krásná a zábavná, takže mi přišlo, že by z toho mohlo něco bejt. Po zavíračce se jeho známí vypravili dotáhnout noc na diskotéku, ale on mě vlekl na opačnou stranu, že prý mi chce ukázat svou sbírku plechovek. Bylo mi jasný o co jde a už jsem se nemohla dočkat, až spolu skončíme v posteli.

"Bětko, Bětko, ty jsi nejhezčí ženská na světě. Strašně tě chci," vykřikoval, když ze mě strhával tričko a pral se s mým páskem od kalhot.

"Charlie, dělej ty zvíře, už tě chci mít v sobě," pobízela jsem ho a cítila ten žár, který mě rozpaloval jako nažhavenou kulmu.

"Hele, vždyť ty se jmenuješ stejně jako anglická královna.  Elizabeth. Od teď ti tak budu říkat. Ty jsi královna Elizabeth a já následník trůnu Charles. Není to náhoda? Sakra, to asi něco znamená, ne?

Znamenalo to, že se v té chvíli ve mě všechno stáhlo jako po ráně bičem. Před očima se mi roztančil Ivan. Měl pravdu, blbec jeden. Chlapi fakt chtějí uhlazenou studenou dámičku, aristokratu bez vášně a emocí! Vždyť to Charlie právě řekl! Já královna a on následník trůnu! Sakra! To není možný!

A tak jsem jeho přání splnila. Ležela jsem decentně na zádech a nevydala ani hlásek. Jestli se takhle  milují lidé na úrovni, tak to jim nezávidím. Já na úrovni evidentně nejsem, ale co mi zbývá, když nechci zůstat sama? Charlie se tvářil trochu zaraženě. Asi ho vyvedla z míry ta moje počáteční zběsilost. Ještě, že mi včas naznačil, že má rád styl vysoké společnosti, jinak bych to zase zvorala. Tu noc jsme se milovali ještě dvakrát a já to zvládla. Sice s velkým sebezapřením, ale byla ze mě úplná ledová královna.

 Charlieho jsem pěkně utahala, ani se neusmál a rovnou odpadl. Ráno se se mnou rozloučil trochu chladně. Slíbil, že mi zavolá a já celá rozzářená odcházela ke svým nůžkám, barvám a fénům na vlasy. Mám chlapa! Krásnýho, vtipnýho, milýho...Hurááá!

Nezavolal. Zítra, pozítří...tak jsem zavolala já. Suše mi oznámil, že by to mezi námi neklapalo, ať se nezlobím, ale raději toho necháme dřív než později.

PROČ??

Nejdříve se vykrucoval, ale nakonec z něj vylezlo, že tak hrozný sex ještě nezažil. Prý čekal cool divočinu a ne prkno bez života. A nejvíc mu prý vadilo, že jsem potichu jako ryba. On je totiž vášnivý a miluje, když u toho ženská vříská.

Chtěla jsem to vysvětlit, ale nepustil mě ke slovu. "Nemá to cenu, omlouvám se, ale vždyť vlastně o nic nešlo, ne?" Řekl a zavěsil.

Brečela jsem. Zase jsem sama. Napadlo mě však něco jinýho. Jak by mohla chodit královna se svým synem? Nebyl by to vlastně incest?

Reklama