Básničku k dnešnímu tématu nezaslala čtenářka Krokodýlice, ale čtenářka Petulka132. A o problémech na pracovišti píše přímo z pracoviště, jde tedy vlastně o takovou aktuální čtenářskou reportáž...

Dotkla se vás někdy pracovní nespravedlnost? Čtenářka Petulka132 se s ní setkává každý den, pracuje totiž v rodinné firmě...


Při psaní tohoto článku jsem velice nervózni. Doufám totiž, že se mi nikdo nedívá přes rameno, protože hádejte odkud píšu... ano, správně - píšu z práce. Ona práce zase není až tak blbá. Zachránila a vlastně pořád mi zachraňuje živobytí. Bez ní bych neměla žádné „koláče“. Štve mě tady spíše nespravedlivé platové ohodnocení a nespravedlivě rozdělené povinnosti.

Pracuji v jedné rodinné firmě jako fakturantka, ale bohužel to té rodiny nepatřím. Nemám totiž to správné příjmení :( Rodinní příslušníci majitelů mají méně práce zato více peněz. Je to něco takového jako když někdo řekne, jeďte zkratkou, je to sice dál ale zato horší cesta... Máme 2 majitele, kteří mají každý 2 potomky, kteří jsou s nižším vzděláním než já ve vyšší managerské pozici. Holt co se dá dělat? Život není spravedlivý a je spousta lidí, kteří mají daleko těžší a horší práci než já.

PS:
Bez práce sice nejsou koláče,
ranní ptáče někdy dál doskáče
proč se pořád musí do práce?
Občas je mi z toho do pláče....

Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. června 2012: Má hovadská práce

  • Postěžujte si na to, co vás v práci štve!

Svůj příspěvek o své stávající či minulé práci a o tom, jak jste v ní trpěli zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4. 6. 2012 v 15.00 hodin. Jeden z uveřejněných příspěvků odměním sladkým dárkem na nervy – balíčkem ORION z čokolád DELI a bonboniéry Oříškový sen. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

orion

Reklama