Milé dámy, návod, jak donutit muže, aby uklízel neexistuje.

Každá z vás určitě zkoušela nespočet triků, jak donutit muže, aby nám alespoň občas pomohl. Ale co si budeme povídat, zázrak je, když použité svršky odloží ke koši se špinavým prádlem. Donutit ho zvednout víko od koše, zdá se věcí nemožnou. Také se váš muž holí hned potom, když vydrhnete celou koupelnu od jeho vousů?

Naštěstí je tu Mr. Muscle, který sice vaše drahé a nenahraditelné protějšky nepřiměje k úklidu, ale zato vám nabízí řadu opravdu neocenitelných pomocníků pro snadný úklid. Mr. Muscle čistič skla mužům dokonce pomohl překonat odpor k mytí oken. Obsahuje Active Crystal, což je speciální složka vyvinutá na bázi octa, která snadno a efektivně odstraňuje z povrchu skla špínu a mastnotu. A pro běžný a rychlí úklid se prodávají také čistící ubrousky Mr. Muscle Active Crystal které se hodí i k čištění televizních obrazovek, různých skleněných povrchů i skla aut. Uvidíte jak z nich bude váš muž nadšený a dokonce si skla u auta umyje sám.

Dalším výborným pomocníkem z řady Mr. Muscle je čistič na trouby a grily. Je konec z věčným drhnutím bez výsledků. Proč se namáhat, když Mr. Muscle pracuje za vás! Čistič na trouby a grily vyčistí snadno a efektivně připečené nečistoty a usazeniny uvnitř trub a na povrchu grilů. A fakt to funguje.
U kuchyně zatím zůstaneme neboť na řadu přichází Mr. Muscle Metal Fix. Je vhodný na nerezové dřezy, nádobí, digestoře, hrnce, žehličky a ostatní nerezové a chromované povrchy. Mr. Muscle Metal Fix odstraní nečistoty, dodá povrchu lesk a hlavně nezpůsobí škrábance. Na škrábance si musíme dávat pozor i na varných deskách, a proto je tu Mr. Muscle Cera Fix, který je k těmto povrchům velice šetrný a přitom dokáže odstranit nečistotu rychle a účinně.
Nesmíme také zapomenout na universální čistič Mr. Muscle, který se stane vaším oblíbeným pomocníkem při běžném úklidu. Hodí se na všechny velké omyvatelné plochy jako jsou podlahy, dlaždice, terakota, tak na menší povrchy jakými jsou desky sporáků, dřezy a umyvadla. Obsahuje aktivní složky, které rozpouští a odstraňují i tu největší mastnotu, kterou již nemusíte namáhavě drhnout. Stačí ji jen setřít hadrem či mopem. Univerzální čistič Mr. Muscle je k dostání ve třech variantách vůní Citrus, Alpine a Lavender .

S novým Mr. Muscle Orange Action jste se měly již možnost seznámit. A podle prvních ohlasů jste s tímto pomocníkem velice spokojené.

Milé dámy, návod jak donutit muže, aby uklízel jsme vám nenabídly, ale aspoň doufáme, že si úklid alespoň co nejvíce zpříjemníte a usnadníte, díky nepostradatelným pomocníkům z řady Mr. Muscle. Jediný muž, kterého donutíte uklízet je Mr. Muscle, a proto nezapomeňte – proč se dřít, když to Mr. Muscle udělá za vás!