Čtenářka s nickem Simbelmine byla hravé dítě a vydrželo jí to do dneška. S čím a jak si hrála kromě kadeřnice, si přečtete v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Jelikož je mi „pouhých" 19 let, na své dětství ráda a velmi jasně vzpomínám. Nejraději jsem měla hry v přírodě, neustále jsem po něčem lozila, na něco šplhala, vařila z květinek, připravovala nápoje lásky, ale také hrála softbal se šneky a sestřenkou ( na ty šneky nejsem právě pyšná - ale hra to byla, a jaká:D ).

Když mě škaredé počasí zahnalo domů, pro změnu jsem si hrála na kadeřnici, vymýšlela jsem panenkám (česačkám - po mamince) nejrůznější účesy, zkoušela jsem dělat vlnky a nevymyslela jsem nic, aby jim na hlavičkách krásně držely. Dokonce jsem několik panenek ostříhala v naději, že jim vlásky znovu dorostou (možná, že bych tomu věřila dodnes, kdybych nedostala pár pohlavků za zničení nejmilejší panenky maminčina dětství).

Co si ovšem pamatuji velmi matně - to je jeden den strávený na balkoně. Shodou okolností byla maminka v práci a hlídal mě tatínek. Měla jsem krásnou fialovou vaničku, spoustu vody v ní a hračky. Taťka ovšem své rodičovské povinnosti trošku zanedbal... Jakmile přišel na kontrolu, tak zjistil, že většina hraček je vyházených pod balkonem a já se hrozně divím, jak je to možné, že mi nafukovací kačenky a ptáčci nepřiletěli zpátky:)

No byla jsem hravé dítě a troufám si říct, že mi to zůstalo do dneška:)

Hezký zbytek dne přeji Simbelmine

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jéje, kolik my jsme ostříhaly panenek... dokonce jsme jednomu krásnému méďovi vyholily čelo, chudák, vypadal jak stařeček s pleší

Některé dětské hry jsou holt trochu drsné.

Jaké lumpárny jste prováděly při svých hrách vy, milé ženy-in? Vzpomenete si na své dětské hry? Tak nám o nich napište a třeba váš příspěvek získá dárek.

Pište na redakce@zena-in.cz

Dnes máte na výběr, buď originální hedvábnou šálku od slavné návrhářky Liběny Rochové, nebo stolní hru!

 

Reklama