Dorazil druhý příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Romca2, kterou postihl podobný malér jako ekleinovku. Skoro to vypadá, jako bych tímto tématem vyvolala jen nepříjemné vzpomínky. To bych opravdu nechtěla.

Milá redakce a čtenářky

Když jsem si přečetla příspěvek od čtenářky ekleinovky, vzpomněla jsem si na svou příhodu, která mne také od dlouhých nehtů navždy odradila. Stejně jako v případě čtenářky za to může sport.

Když jsme koupili chalupu, a trávili tam první dovolenou, nikoho jsme moc neznali. O to příjemnější bylo mé překvapení, když za námi přišla parta mladých lidí, zda bychom si s nimi nezahráli volejbal. To byla úžasná příležitost, jak se s nimi seznámit a najít nové přátele. Navíc jsme oba sportovci, manžel hrál volejbal dokonce závodně a mě zase strašně bavil, i když jsem ho dlouho nehrála.

 To víte, že jsem se chtěla ukázat a dala do hry všechno. Jenomže v tom počátečním nadšení mi nedošlo, že jsem si předtím měla ostříhat nehty. A malér byl na světě. Chlapi hráli dost razantně a při snaze vybrat balon jsem si doslova vylomila nehet na prostředníčku. Ne úplně z lůžka jako ekleinovka, ale v půlce. Ještě teď mám husí kůži při té představě. Tekla mi krev, ale já byla za hrdinku a musela to dohrát. Nakonec mi to ošetřili a ještě jsem sklidila obdiv, jak jsem statečná, protože jsem se i se zraněním bila jako lev. Samozřejmě jsme vyhráli.

Od té doby už jsem dlouhé nehty nikdy neměla, protože ke sportu a míčovým hrám moc nejdou.

Nehty mám krátké a občas si na nich nechám udělat francouzskou manikuru. A tak se mi to líbí.

Romca2

To si dokážu představit, jaká to mmusela být bolest. A hrajete volejbal dál? Doufám, že ano

Napíšete nám také nějakou příhodu, milé ženy-in? Dufám, že bude optimističtější.

Vzpomenete si třeba na svůj první lak? Kolik vám bylo let, když jste zatoužila po barevných nehtících? Brala jste lak mamince, nebo vám ho půjčila sama?

Jak se staráte o své nehty? Chodíte na manikúru? Jak dlouhé nehty si pěstujete? Už jste vyzkoušela nehty umělé? Jak se vám osvědčily? Napište nám o svých zkušenostech, spokojenosti, nebo nespokojenosti se svými nehty.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama