Je vám už zima dlouhá? Nebaví vás drkotat zubama, když ráno v šeru stepujete na zastávce cestou do práce? Bolí vás klouby, křehnou ruce a zebou prsty u nohou? Máte náladu pod psa a depky řešíte nálety na lednici? Smiřte se s tím, že takhle to bude ještě dlouhé týdny, ba měsíce. Pak teprve přijde jaro, jak má být… Pak je tu ale ještě jedna možnost. Leťte jaru naproti a užijte si báječnou dovolenou na Kanárech.
Zde je jen sedm důvodů, proč to máte udělat:
1. Průměrná teplota na Kanárských ostrovech je v únoru a březnu +22°C. Příjemná představa, ne? Kolik že ukazuje právě teď teploměr za vaším oknem?
2. Uděláte si radost. Listopad a prosinec jste přežili jen díky těšení se na Vánoce, ale na co se těšit v lednu a únoru? Jak nepropadnout šedému splínu? Jen moře a slunce má tu moc.
3. Zbavíte se únavy a pookřejete. Potrápily vás chřipky, virózy, nachlazení? Prožijte svoji rekonvalescenci na pláži. :-)
4. Poznáte nová místa. Můžete si užít moře, hor, nákupů, procházek, lenošení nebo plavání, projedete se na velbloudech... Navštívíte pravé písečné duny nebo stanete na kraji kráteru sopky.
5. Budete krásná. Opálíte se, protože sluníčko je na Kanárech po celý rok.
6. Pokud si vyberete například z nabídky CK Canaria travel, tak pořídíte pobyt i letenku pro jednu osobu pod deset tisíc a dítě může cestovat dokonce i zdarma.
7. Sangría nechutná nikde tak dobře, jako na Kanárských ostrovech. :-) 8. Kanárští muži jsou osmahlí, mají jiskru v oku a dovedou krásně flirtovat. ;-)

Na Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz, kde můžete také zadat vyhledávání nejvhodnějšího zájezdu podle nejrůznějších parametrů, nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/2/24 94 70 00 nebo +420/2/24 94 65 59.