Proč muži milují potvory – báječná kniha pro báječné ženy!
Pokud máte právě chuť přečíst si „něco“, co vám zvedne náladu, dobije síly - pak vsaďte právě na tuto knihu!!!

 

Knihu Proč muži milují potvory si od dnešního dne můžete koupit např. na http://www.motto.cz, ve vašem knihkupectví A NEBO ji vyhrát na Žena-in.cz. Ať tak nebo tak, věřte jednomu - bylo by škoda si ji nechat ujít!

 

Proč??? Nu zkrátka proto, že... :

 

JE TO VŽDYCKY STEJNÉ! Ano, ano - ona pro něj dělá první poslední, vaří večeři o třech chodech, nic si neplánuje, dokud jí nezavolá, ve všem ho chápe...

 

A ON... SI PŘESTO NAJDE JINOU – potvoru, která ho komanduje, stará se jen o sebe, nic neumí a navíc není ani moc hezká!

 

 

Ptáte se PROČ???

PROČ muži jednají s hodnými holkami jako s inventářem a vůbec si jich neváží?

PROČ ti nejlepší muži zobou z ruky potvorám?


 

Přestaňte se proto raději ptát a přečtěte si knihu Proč muži milují potvory - vtipného a čtivého rádce, který bez servítků popisuje typické párové chování a ukazuje ženám, jak si s úsměvem, bez výčitek a nářků omotají kolem prstu muže svých snů a on udělá, co jim na očích vidí...

 

 

A jak knihu popisuje sama autorka Sherry Argovová?

 

Žena, o níž v této knížce píšu, je milá, ovšem zná svou hodnotu a opírá se o vnitřní sílu. Nevzdává se, nehoní se za mužem svých snů, aby před ním padla na kolena a prosila ho, aby ji měl rád. Dokáže se zastat sebe samé a ví, kým je.


 

Ví, co chce, ale odmítá dělat kompromisy, jen aby tohoto cíle dosáhla. Ovšem v žádném případě neztrácí svoji ženskost. Je jako Ocelové magnolie – krásná na pohled a skálopevná uvnitř. Ženskost používá ke svému vlastnímu prospěchu. Neznamená to, že by využívala nebo zneužívala muže, kdepak. Tahle žena hraje fér hru. A má jednu věc, kterou hodné holky postrádají: racionální rozum. Nenechává se unášet romantickými přeludy a fantaziemi. Právě rozum jí říká, kdy má začít uplatňovat svou moc a kdy ji může nechat spát. Kromě jiného dokáže i pod tlakem okolností zachovat klid.


 

Příliš hodné ženy stále jen dávají a dávají, až se celé rozdají a nic jim nezbude, žena s racionálním rozumem moc dobře ví, kdy by měla zařadit zpětný chod.


 

Pro účely této knihy jsem udělala rozhovory se stovkami mužů. Devadesát procent z nich se názvu knížky s chutí zasmálo, sotva ho zaslechli. „Jistě, mužští potřebují výzvy,“ shodli se.


 

Každý muž tuto myšlenku formuloval jinými slovy, ale význam zůstával zachován. „Muž má rád, když může od ženy čekat ještě něco nového, jiného.“ Každopádně se v rozhovorech míhal výraz výzva v souvislosti se ženou, která po nich zoufale nenatahuje ruce. Nakonec se potvora stala synonymem oné výzvy.

 

Jakmile jsem koncepci výzvy začala používat i v rozhovorech se ženami, záhy mi došlo, že jí nerozumějí. Výzvu vztahovaly k inteligenci, nikoli k partnerskému vztahu. Utvrdily mě v přesvědčení, že jdu správným směrem a že by moje knížka skutečně měla spatřit světlo světa. Pokud muži považují onu výzvu za zcela samozřejmou věc, pak by se o jejich sladkém tajemství mělo dozvědět co nejvíce žen.

 

Zaujal vás text? Říkáte, že kniha bude skutečně stát za to? Pak pamatujte, že máte tři možnosti, jak ji získat:

1/ zúčastnit se dnešní soutěže na magazínu Žena-in.cz

2/ objednat si ji na stránce http://www.motto.cz/

3/ zakoupit ji v knihkupectví

 

Pokud jste již nyní rozhodnutá, že se vrhnete do naší soutěže, pak vám držíme palce a přejeme moře štěstí!

 

Více o chystané soutěži naleznete ZDE.

 

Reklama