Zajímavá otázka, co říkáte??? Chtěla byste na ni znát odpověď? Také si sem tam lámete hlavu nad tím, proč to ta potvora vždy u chlapů vyhraje?

 

Pak pro vás máme zajímavý tip! Zapojte se zítra do soutěže, která vypukne na magazínu Žena-in.cz, a tři z vás budou hned moudřejší!

 

Kroutíte nechápavě hlavou?

 

Pak dobře poslouchejte:

 

Zítra se na hlavní stránce postupně objeví tři slovní spojení, která když „ulovíte“ a správně poskládáte, vytvoří otázku...

(Malá nápověda: navštivte náš magazín mezi 9-10 hod., 10-12 hod. a 12-14 hod. - nebudete litovat ;o) /

Na vás bude najít právě na tuto otázku správnou odpověď...
(Hledejte pečlivě ;o) )

A nebojte se, nebude to až tak těžké...

 

I když... ;o)

 

 

 

 

A o jaký dáreček budete soutěžit?
Tři z vás se mohou těšit na zajímavou knihu autorky Sherry Argovové, která má právě onen úžasný název „PROČ MUŽI MILUJÍ POTVORY“ -  na náš trh přichází právě zítra, tedy 14. 9. 2005.

 

Lákavé, co říkáte?

Hlídejte si proto bedlivě náš magazín, byla by škoda, kdyby vám utekla důležitá informace... Nemyslíte?

 

 

 

 

A abychom ve vás vyvolali dostatečně soutěživou náladu, přinášíme Vám kratičký úryvek z této jedinečné knihy:

 

Muži totiž mají ve své druhé podstatě vepsáno, že si musejí otestovat vody, do nichž hodlají vstoupit. Podobně se chovají i děti, a neopomíjejme ani zvířata. Jistota je jistota.

Vydá-li se muž na ústup, nemusí to ještě znamenat, že vztah končí, ale třeba si jen potřebuje něco promyslet, potřebuje získat jakous takous jistotu. Na rovinu to samozřejmě neřekne. Jak by vypadal muž, kdyby partnerce mezi řečí oznámil: „Lásko, potřeboval bych se ujistit o pevnosti našeho vztahu.“? Raději se stáhne a bude sledovat, jak se zachováte. Pokud žena začne jednat emocionálně, muž získá pocit, že má situaci pod kontrolou. Ovšem bude-li žena jednat přecitlivěle poměrně často, pak pro něj přestává být onou zmiňovanou výzvou. Opak nastane, nebude-li muž vždy přesně vědět, jak se žena zachová.

Odstup mu kromě jiného dodá i víc kyslíku, protože ho ovane svoboda a s ní volnost pohybu. Jakmile se tedy stane, že o muži neslyšíte déle než obvykle, tvařte se, že o nic nejde. On totiž záhy znejistí, protože nebude vědět, jestli vám chybí nebo co se vlastně děje. Každopádně nebude mít dojem, že jste k němu přilepená vteřinovým lepidlem, a tím ochotněji se vrátí sám.....

 

Tak nezapomeňte, již zítra si můžete zasoutěžit a vyhrát!
Mějte se krásně a držíme pěsti!

 

Vaše

Reklama