Na našich stránkách probíhá malá anketa na téma vůně prádla. Anketa stále probíhá, můžete se do ní zapojit. To, že prádlo po vyprání voní, je nejen velmi příjemné, ale pro mnohé i nezbytně důležité. Zdaleka ne všechny prací přípravky však prádlo obohatí i intenzivní vůní. Takže pokud je pro vás vůně důležitá, musíte hledat ty správné prací prostředky.

Přinášíme vám několik zajímavých postřehů od našich čtenářek – proč je pro ně vůně prádla důležitá. Anketu najdete na této stránce //zena-in.cz, zapojte se také.

 • Olluška

Líbí se mi a těší mě, když kolem někoho projdu, anebo jen jsem vedle někoho jsem a on mi řekne, že mi krásně voní oblečení (a přitom je to většinou dobrý prací prášek, žádná voňavka :-) A dodává mi to takový pocit čistoty a sebevědomí, že jsem opravdu 100% upravená;)

 • Paolo

Já to miluji, vždycky se do prádla úplně zabalím a užívám si tu vůní. Pro mě ta vůně vyjadřuje čistotu. Kterou já u všeho vyžadují.

 • paucina.k

Vůně prádla je příjemná, a když otevřu skříň, zlepší se i nálada.

 • Petra76

Vůně prádla navazuje pocit čistoty, provoní při sušení byt a dalo by se říct, že je to něco jako „nový začátek“.

 • renda4141

Protože mě vůně pozitivně naladí a navodí mi pocit relaxace.

 • řeřicha

Když otevřu šatní skříň tak mám ráda vůni čistého prádla a večer se mě krásně usíná, když povlečení voní.

 • soupalan

Nemám ráda zatuchlé prádlo, nerada se nosí, mám ráda, když se po sprše otřu do voňavého ručníku, obleču si čisté a voňavé oblečení, To nic nenahradí. Hned se cítím líp.

 • Vladuš

Mám ráda vůni všeobecně. Již při dávkování do pračky si musím přivonět, při samotném praní cítím tu vůni a co potom při věšení prádla. A konečně při ukládání a žehlení cítím tu vůni.

 • zdenkaroub

Je to příjemný pocit - již při vyndávání vypraného prádla z pračky, při věšení venku na sušák a hlavně když otevřete prádelní skříň a prádlo příjemně voní

 • EvkaH0512

Je to příjemné. Voní, když ho věším, voní, když ho ukládám do skříní a voní, když si ho oblékám.

 • Bublina16

Provoní to bezprostředně celý byt i skříň, dodá mi to příjemnou náladu a ráda k prádlu čichám znovu, i když ho vyndávám ze skříně.

Pokud je pro vás vůně prádla důležitá, sledujte naší probíhající testovací akci novinek Surf pro praní prádla. Chcete-li skvěle odstranit nečistoty a navíc dodat vašemu prádlu  podmanivou a dlouhotrvající vůni, pak Surf vyzkoušejte! Surf provoní Vaše prádlo…

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/.

Surf

Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

Surf

Naleznete jej ve většině obchodních řetězů a v drogériích po celém Česku. Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení.

Více se dozvíte zde, v našem článku:

Reklama