5b757ed110d32obrazek.jpg
5b757ef46de7aobrazek.jpgAž na základě vašich plánů a očekávání si kočárek vybírejte. Avšak nikdy podle toho, že se vám líbí nebo jak vypadá, neboť každá máma a její děti mají rozdílné potřeby a je dobře, že je na trhu takový výběr kočárků, abyste našli přesně to, co potřebujete. Já vám povím, podle čeho jsem si kočárek vybrala já. Žijeme v malém městě, kde chodím na nákupy s kočárkem, ale i autem. Chodívám do nákupních center i do přírody a do našeho krásného městského parku. Kočárek denně z auta vytahuji mnohokrát. Docházíme s děvčaty na kroužky a často nám poskytne zázemí pro poobědový spánek. Volný čas trávíme výlety a čtyřletá Grétka si občas vyskočí na „skejtík“, když se cítí být unavená. V každé z těchto situací by vám měl být kočárek nápomocný. Radostným využitím v přítomném okamžiku tehdy, kdy se radujete z bublin pouličních umělců, když se nečekaně okoupete ve fontáně, když si spolu skučíte na zmrzlinu a když milujete život ve městě a chcete si procházky s dětmi ulehčit.

Jsou to 4 roky. 4 kočárky Joolz. Joolz Day, Joolz Geo Tailor, Joolz Geo2 a Joolz HUB. Pamatuji se, že když jsem si obstarala svůj první kočárek, měli na instagramovém účtu pouze 1200 followerů. V té době začínající značka a dnes se v něm vozí i naše Agátka, malinký Sagan, kočárkuje ho Jessica Alba nebo Katherine Heigl a mnoho dalších výrazných osobností. To sice není známka kvality, ale z poměrně málo známého neboli mladého brandu, je dnes značka, kterou milují rodiče po celém světě a určitě vědí proč. Já to vím také!
5b757f52d41a9obrazek.jpg

Podle mě vás kočárek Joolz HUB nemůže zklamat. Jeho pozitivní design, praktičnost, skladnost a lehká ovladatelnost vás k sobě doslova připoutá, stejně jako mě.

Michala Grešková

Foto: Kristina Botlova
Zdroj: www.dorotagreta.com

Uložit