Chcete utéct blížící se zimě? Užít si dovolenou pěkně v teplíčku? Pokud chcete poznat krásy světa, pak jedním z míst, které byste neměli vynechat, jsou Kanárské ostrovy!

 

Několik důvodů, proč jet na kanárské ostrovy:

 

Jsou to ostrovy věčného tepla a slunce. Když sem přijedete v kteroukoliv roční dobu, vždy zde načerpáte energii a prohřeje vás slunce. Zbavíte se stresu a odpočinete si v krásně teplém a čistém moři.

 

Pokud chcete zažít romantiku na pustých teplých plážích plných bílého písku, pak určitě vyrazte na Fuerteventuru. Na místa na pláži, která budou patřit jen vám, jen tak nezapomenete. Romantický dojem ještě podtrhnou malá jezírka – laguny, které se tvoří při odlivu moře.

 

Chcete se procházet po poušti a nechce se vám do Afriky? Nemusíte tak daleko, můžete se procházet po dunách Maspalomas na osrově Gran Canaria! Na těchto prohřátých horách písku můžete sledovat nádherný západ slunce a starobylý maják, který je spolu s malou pouští symbolem ostrova.

 

Zajímají vás vysokohorské tůry? Pak určitě víte, že na ostrově Tenerife leží nejvyšší hora Španělska – Pico del Teide! Pokud si předem vyřídíte potřebné povolení k výstupu – je to jen úřední formalita - pak se v klidu můžete vydat na její vrchol. Pro méně zdatné turisty jezdí nahoru lanovka – tedy ne na samotný vrchol, ale pocit z horského výletu vám jistě přinese.

 

Láká vás noční zábava a diskotéky až do rána? Pak to pravé místo pro vás je zábavné centrum Kasbah v Playa del Ingles na Gran Canarii! Bavit se budete až do rána a rozhodně nebude pociťovat samotu. Je to místo večírků a seznámení!

 

Kanárské ostrovy jsou exotický ráj pouhých 4,5 hodiny letu.

 

Náš tip:

Je to skvělá dovolená pro matky s dětmi. Teploty nejsou extrémní, nehrozí žádná 40 stupňová vedra. Vy si užijete krásnou dovolenou a děti se zabaví! Využijte možnosti výletů jak pro sebe, tak pro děti. Super parky pro děti je určitě nadchnou!

 

 

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234,  mobilní operátor 602313049,  fax 224946391 nebo 224 948025. 

Reklama