cistic.jpg

Hned po převzetí a rozbalení černé fólie na balíčku jsme zjistily, že se věc dost podobá erotické pomůcce. Cesta tramvají se tedy neobešla bez zvědavých pohledů ostatních pasažérů. Produkt jsme zakoupily v nejmenovaném českém e-shopu s kosmetikou za 399 Kč, ale nejde o nic jiného než o strojek z Alixpressu, který tam lze sehnat do 150 Kč. Jenže musíte čekat měsíc, než produkt přijde a ze zkušenosti víme, že leckdy nedorazí vůbec. To jsme nechtěly riskovat.


A protože je produkt z Číny, jedná se o velice nekvalitní plast plný ftalátů, který zvláště při používání, když se strojek trochu zahřeje, příšerně páchne umělou hmotou. Až z toho bolí hlava. V balení najdete samotný strojek, tři nástavce, USB kabel na nabíjení a manuál.


Jak na to

Samotné používání je jednoduché. Stačí si napařit obličej (lze použít ručník namočený v horké vodě, jenž přiložíte na chvíli k obličeji), přístroj zapnout, a potom ho přikládat na místa, která chcete vyčistit.
hotovo.jpg

Problém nastane ve chvíli, kdy zjistíte, že na první stupeň ze čtyř toho moc nevysáváte, a tak se rozhodnete zvolit stupeň číslo dva. Jenže ten už je dost silný na to, aby vám způsobil malé cucfleky. Další stupně jsme ani nezkoušely, ten druhý bohatě stačí. Když nebudete čistič držet příliš dlouho na jednom místě, předejdete i zmíněné modřince.


Výsledný efekt je znát, ale na některých místech obličeje jsou vidět i výrazné červené fleky, které zmizí až za pár hodin. Černé tečky čistič ovšem opravdu dost zredukuje.

pred.jpg

po-2.jpg

Čtěte také:

Reklama