Ženou s největším sexappealem se letos stala herečka a modelka Megan Foxová. Novinka Zde

meganŽe je pro vás velkou neznámou? Co je na ní tak okouzlující? Pojďte si ji trochu proklepnout a třeba na tajemství jejího okouzlujícího sexy šarmu přijdete. Modní policie Rubriky Styl za vás trochu zapátrala.

Co je vůbec zač? Modelka a herečka (stáří 23 let, výška 165 cm, znamení býk).

V 15 letech dostala první filmovou roli v rodinné komedii Sestry na Bahamách, kde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových. Její další role byly spíše seriálové, z nichž nejznámější je sitcom Dva a půl chlapa, v němž si zahrála s Charlie Sheenem a dalšími hollywoodskými hvězdami.

Po dvou letech přichází celovečerní film Zpověď královny střední školy, kde si vedle Lindsay Lohanové zahrála roli Carly.

Zlom v její kariéře nastává roku 2007 nabídkou na jednu z hlavních rolí ve velkolepého projektu Transformers režiséra Michaela Baye ( Armageddon, Mizerové, Pearl Harbor)

Při Meganině vzhledu a postavě není divu, že jejím dalším velkým koníčkem je modeling. Z Megan Foxové se stává jedna z nejžádanějších modelek současnosti.

Jak se obléká do společnosti, jak v civilu, jak se líčí a jakého má chlapa?

megan

Líčení: Co jí sluší víc? Rozpuštěné vlasy a jemné líčení, nebo glamour vzhled s rudou rtěnkou? Těžko říct, ale málokteré herečce sluší obojí.

megan

Večerní šaty: Umí si vybrat takové, které podtrhnou její dokonalou postavu a odhalí nohy. Všimněte si, jak je ráda ukazuje. Přiznejme si, že má co.

megan

Koktejlky: Díky nádherným nohám, štíhlému pasu a pěknému poprsí vypadá dobře ve všem, ale jedno mají její šaty společné - jednoduché linie bez zbytečných „kudrlnek“ a příkras.

megan

V civilu: Mimo hvězdné reflektory se ráda obléká jako každá žena jejího věku. Do džínsů a triček.

megan

Nejmilejší kabelka: Známe to všechny. Když si něco oblíbíme, taháme to do roztrhání.

megan

Tetování: Má jich několik. Kromě výrazného nápisu na zádech, portrétu Marilyn Monroe na paži, má také malé tetování na lýtku. Jestli ještě někde nějaké skrývá, se mi nepodařilo zjistit.

Možná její tajemství zná Brian Austin Green - Chlap, se kterým bývá viděna.

megan

Jak se vám líbí Megan?

Myslíte si , že si zaslouží titul nejvíc sexy ženy?

Nebo byste měli jiný tip?