Zeen Collagen je obohacen o vitamín C
Zvýšený příjem vitamínu C je v zimě nutnost. Vitamín C posiluje obranyschopnost těla a je to nejlepší pomocník proti chřipce. Dostatek céčka je zásadní také pro správné vstřebání kolagenu. Právě proto jsou doplňky stravy Zeen Collagen Gold i Zeen Collagen pure o vitamín C obohacené.

61715b466340fblobid0.jpg

Zeen Collagen je komplexním řešením problémů s pohybem
Tělo je v zimě ztuhlé a křehké. Stačí jedno uklouznutí na ledu, nebo na mokrých listech a zranění je na světě. Chraňte vaše rodiče a prarodiče a pořiďte jim k Vánocům dárkové balení Zeen Collagenu. Pohybový aparát potřebuje v zimních měsících extra péči. Klouby jsou bolestivější a kosti, zkřehlé nedostatkem vitamínu D jsou náchylnější k úrazům. Díky kolagenu se vám uleví jak od chronických bolestí, tak vám kolagen pomůže i s hojením případných zranění. Chrupavky, klouby, vazy a šlachy jsou místem kde se kolagen přirozeně vyskytuje, ale s přibývajícím věkem se jeho tvorba postupně zpomaluje a okolo 35. roku života se přirozená tvorba kolagenu úplně zastavuje. Proto, pokud chcete předejít předčasným problémům a bolestem, je třeba kolagen doplňovat. V zimě se vám to vrátí několikanásobně.

pa3.jpg

Pevná a elastická pokožka i v zimě? Odpověď je kolagen
Chlad, mráz, ostrý vítr a výkyvy teplot, z toho jak střídáme pobyt venku a ve vyhřívaných místnostech, jsou pro pokožku obrovskou zátěží. Přesušený vzduch ve vytopených místnostech narušuje přirozený mastný povrch naší pokožky. Namáhaná kůže navíc červená, ztrácí svou elasticitu a pevnost a kvůli nedostatečné hydrataci se dokonce snadněji tvoří vrásky. Pokud se o kůži v zimě nestaráme je matná, šedá a “bez života”. 

Kolagen, který je přirozenou součástí dermis (hloubkové části pokožky) zvýší elasticitu kůže, dodá jí potřebnou pevnost a vaše tvářička bude zimním neduhům odolávat s větší lehkostí, krásou a zářivým úsměvem. Hluboká hydratace dělá divy.

61715b468862fblobid1.jpg

Trápí vás v zimě suché a lámavé vlasy a nehty? I na to kolagen pomáhá
Zima je náročným obdobím také pro naše vlasy a nehty. Trápí vás lámavé konečky, lupy a suchá kůže pokožky hlavy? Vyzkoušejte Zeen Collagen. Vyživené, lesklé a zdravé vlasy jsou právě důsledkem dostatku kolagenu v těle. Jakmile v organismu kolagen chybí, začne se to často projevovat nejprve na kvalitě vlasů a nehtů.

Je to proto, že naše moudré tělo tyto své části vyhodnotí jako pro život méně důležité oblasti a začne je zanedbávat. Kvalita vlasů, ale zajímá každou ženu i muže. Kolagen je ta správná volba, pokud vnímáte, že se vám kvalita vlasů dlouhodobě zhoršuje, i pokud hledáte přírodní produkt jak vlasy v zimních měsících podpořit a vyživit.

Zeen Collagen má 100% přírodní složení a jde o kolagen v hydrolyzované formě todíž ho tělo dokáže plně vstřebat a zužitkovat. Produkty Zeen Collagen seženete jak online na stránkách www.zeenworld.com, tak exkluzivně v prodejnách DM drogérie markt Česko.

Reklama