Hlavní výhody steliva pro kočky s vůní
Stelivo pro kočky s vůní je speciálně navrženo tak, aby působilo proti silnému a nepříjemnému zápachu kočičí moči a výkalů. Voňavé stelivo pro kočky obsahuje přidané vůně, které účinně maskují zápach a zároveň poskytují příjemnější vůni. Nejčastěji se používají jemné vůně, jako jsou například levandule, citrusy, dřevo nebo třeba vanilka. Tyto vůně dokážou vytvořit příjemnější prostředí kolem toalety vaší kočky.

Kočkolit s vůní může navíc vaši kočku přitahovat a zabránit jí tak v používání jiných míst vašeho domova k vykonání potřeby.

64673c6d5eab7obrazek.png

Výběr správného voňavého steliva pro kočky
Pokud uvažujete o používání steliva pro kočky s vůní, je nezbytné vybrat produkt, který je pro vaši kočku bezpečný a účinný. Hledejte voňavý kočkolit, který neobsahuje agresivní chemikálie. Pokud je vaše kočka citlivá na silné vůně, vyberte stelivo s mírnější vůní a zaměřte se na kvalitu steliva.

Pokud chcete vsadit na jistotu, podívejte se do internetového obchodu Zooroyal.cz, kde najdete široký výběr vysoce kvalitních steliv pro kočky. Nakonec je cílem vybrat takový druh steliva, který bude vyhovovat vám a vaší kočce, udrží váš domov čistý a vaši kočičí kamarádku šťastnou a zdravou.

Při výběru zvažte preference vaší kočky
Je důležité si uvědomit, že stelivo pro kočky s vůní nemusí být vhodné pro všechny kočky. Kočky mají citlivější čich než lidé a silné vůně jim mohou způsobovat nepohodlí. Proto je důležité při zavádění nového voňavého steliva sledovat chování vaší kočky a kontrolovat, zda jí vůně vyhovuje.

Pokud si všimnete, že se vaše kočka podestýlce vyhýbá, je to jasný signál, že pro ni vůně nemusí být vhodná. V takových případech se doporučuje zvážit přechod na jemnější voňavé nebo neparfémované stelivo, které může být pro vaši kočku přijatelnější.

64673c79376efobrazek.png

Když budete věnovat pozornost chování a preferencím vaší kočky, můžete si vybrat správný typ steliva, který vašemu chlupatému příteli poskytne pohodlné a zdravé prostředí. Pokud si nejste jisti, jaký druh steliva je pro vaši kočku ten nejlepší, poraďte se se svým veterinářem nebo odborníkem na péči o domácí mazlíčky.

Reklama