64a404b02dd2aobrazek.png

Mohlo by se zdát, že kočky jsou vysoce samostatná zvířata, která se o sebe postarají bez problémů sama. Existují však oblasti, ve kterých se vyplatí jim pomoci. Samozřejmě nenápadně, aby si ty naše šelmy se sklony k přebírání velení nevšimly, že nejsou pánem situace. Typickým příkladem, kde se vyplatí trošku kočku obelstít, je příjem tekutin.

PROČ KOČKY MÁLO PIJÍ

Předkové našich domácích miláčků měli svá loviště v poušti. Tělo kočky se tedy více méně z nouze muselo přizpůsobit prostředí a naučilo se vystačit si s vodou přijatou pouze z potravy. To může být důvodem, proč vaše elegantní přítelkyně téměř nepije. Ona ovšem neví, že má velkou výhodu, protože žije právě s vámi a vy jí hravě dokážete pomoci dodat organismu potřebné tekutiny.

64a404bbd0f2aobrazek.png

JAKÁ JSOU RIZIKA

To, že tělo bylo přizpůsobeno malému přísunu vody, neznamená, že nad tím máme mávnout rukou a nechat vše na přírodě. Stejně jako je tomu u nás lidí, i u koček nedostatečná hydratace významně ovlivňuje jejich zdraví a vzhled.

Díky důmyslně vytvořené kapsičce PURINA® PRO PLAN® Hydra Care můžeme nenásilnou cestou snížit rizika jakými je například onemocnění dolních močových cest (LUTD), nedostatek energie, problémy s kůží nebo špatná funkce orgánů.

JAK TO FUNGUJE

Lahodná kapsička PURINA® PRO PLAN® Hydra Care má pouhých 19 kcal, může se tedy použít k obvyklé dávce krmiva. Obzvláště u koček oslabených, nemocných či dehydratovaných může být tato kapsička velkým pomocníkem na zlepšení stavu, pohodlí a nálady kočky.

64a4050d9b85fblobid0.png

JAKÉ JSOU VÝSLEDKY

PURINA® PRO PLAN® Hydra Care prokazatelně zvyšuje hydrataci, zvyšuje ředění moči a předchází tak problémům s močovým ústrojím. Kočky jsou aktivnější a jejich srst lesklejší. Navíc si báječně pochutnají a ani si nevšimnou, že jste jim nenápadně dodali něco potřebného, o co váš chlupatý šéf nestál.

Podívejte se podrobněji, jak hydratační doplněk PURINA® PRO PLAN® Hydra Care fungují a prozkoumejte další doplňky stravy a veterinární diety Pro Plan pro kočky.
 

Reklama