Béžová kabelka jako must-have kousek dámského šatníku
Hledáte ideální kabelku, která bude navíc i praktická a elegantní? Béžové kabelky představují skvělé řešení pro všechny mladé dívky i moderní dámy. Perfektně doplní jakýkoliv outfit a nemusíte si zbytečně lámat hlavu s tím, zda s ním bude ladit. Béžové kabelky se totiž hodí téměř ke všemu.

641830e8ac84dobrazek.jpg

Obchod CCC si pro vás připravil nejrůznější béžové kabelky, ze kterých si jistě vyberete tu pravou i vy. V jejich širokém sortimentu jsou vám k dispozici společenské béžové kabelky, béžová psaníčka, malé béžové kabelky do ruky, praktické béžové shopperky, béžové kabelky přes rameno nebo třeba béžové ledvinky. Jestliže tedy i vy chcete svůj šatník rozšířit o skutečně kvalitní béžovou dámskou kabelku, e-shop i kamenné prodejny CCC jsou vám k dispozici.

Pokud je možné říct o nějaké kabelce, že se jedná o skutečný must-have kousek dámského šatníků, pak jsou to jednoznačně právě dámské béžové kabelky. Jen velmi těžko bychom hledali univerzálnější a stylovější tašku. Neváhejte a pořiďte si ji proto i vy!

Béžové kabelky se hodí prakticky ke všemu
Jak již bylo výše zmíněno, béžové odstíny mají tu výhody, že je lze kombinovat s jakýmikoli jinými barvami. Záleží pouze na vás, zda chcete celý outfit stylizovat spíše do neutrálních tónů, nebo naopak béžovou kabelku použít jako doplněk k barevnějšímu modelu.

Jednou z možností tedy je, že béžovou kabelku sladíte s méně nápadnými barvami, jako je například tmavě šedá, černá nebo bílá. Takový outfit bude působit velice elegantně, čistě a nadčasově. Navíc si nemusíte dělat starosti s tím, zda se k sobě konkrétní barvy hodí, či nikoliv. Hodí!

Jestliže ale naopak dáváte přednost barevným outfitům, tak ani v tomto případě se vám doma béžová kabelka rozhodně neztratí. Ta totiž barevný outfit krásně podtrhne, a přitom ho nebude nikterak narušovat. Obzvlášť dobře ladí béžová barva s pastelovými tóny.

Pokud ovšem máte místo pastelových a duhových odstínů raději syté odstíny, vždy myslete na to, že není dobré v jednom outfitu kombinovat více než dvě syté barvy najednou. Takový outfit by pak již mohl působit zbytečně nevkusně a lacině. Béžová kabelka se však bude hodit skutečně téměř ke všemu.

Béžová kabelka jako součást monochromatického outfitu
Monochromatické outfity jsou poslední dobou velkým hitem. A co přesně to znamená? Všechny součásti vašeho outfitu, tedy včetně doplňků, jsou sladěny do jedné jediné barvy. A v tomto případě by se samozřejmě mělo jednat o béžovou. Právě béžová barva je naprosto jednoznačná volba, když chcete působit uvolněně, svěže a zároveň smyslně a elegantně. Neexistuje navíc žádná žena, které by béžová v jakékoliv sytosti, skutečně neseděla. Ať už jste tedy blondýnka, hnědovláska či rusovláska, béžová kabelka bude perfektně lichotit i vám.