Mohly, a tato kolekce to jen dokazuje! Je mi potěšením představit vám další značku, která se nevyhýbá navrhování  modelů větších velikostí. Odpovídají nejnovějšími módním trendům a nabízí stejně skvělý styl jako kterákoliv jiná kolekce.

Jsem moc ráda, že vám můžu opět nabídnout hezké a módní oblečení pro ženy plnějších postav. Jen mám trochu problém s pojmenováním. Holky „krev a mlíko“ se vám nelíbí. Baculky vás urážejí. Plnoštíhlé si zase nějak divně protiřečí. Tlusté hraničí s urážkou. Tak mi, prosím, poraďte, abychom nemusely chodit kolem horké kaše.

To jen tak pro úvod. Teď už se podívejte na krásnou a doslova hravou jarní kolekci, kterou její návrhářka Jenny Andsbergová nazvala Generous.

Základním kouskem jsou bezesporu džíny různých odstínů a střihů společně s kalhotami a dalšími svršky, které budou tuto sezonu nejvíce v módě. 

Začátek jara se ponese ve znamení neformálního a svěžího stylu s detaily ze světa sportu. V barevné paletě převládají odstíny modré, červené a zelené, kombinace béžové s neonovými barvami. Dominovat budou leopardí vzory a dip-dye potisk.

Styl je založen na kontrastu drsného a romantického vzhledu.

Postupně se prosadí osobitá inspirace streetovou módou s ležérností. Klíčovými kousky budou kalhoty s potiskem, džíny a army bundy. Vedle nich se však uplatní i krajkové topy a tuniky s tropickými vzory.

V barvách vsaďte na zelenou, světle šedou, světle béžovou a smetanově bílou.

Jak se vám líbí kolekce Generous?

Foto: Lindex

Čtěte také:

Reklama